Gwiazdy Tańczą na Lodzie - objazdowa rewia po kraju?

Był objazdowy "Taniec z Gwiazdami" . Teraz w Polskę ruszy lodowisko. Ratujcie.

 

Pomysł jest prosty i jeśli wypali, to wszyscy zarobią na nim sporo kasy. Zakończyła się druga, ponoć ostatnia edycja, "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Tymczasem jest szansa, że gwiazdy będą tańczyły na lodzie dalej. Jak to możliwe?


Dwójka wraz z producentami lodowej rewii szykuje się do objazdowej rewii po Polsce. Nieoficjalnie wiadomo, że wszystkich uczestników show można będzie zobaczyć w największych miastach w Polsce. Obecnie trwają rozmowy na temat całej trasy oraz tego, czy cały projekt w ogóle się opłaca.


To dobry pomysł, bo dwa lata wcześniej w ten sposób próbował na programie zarobić TVN. Niestety, objazdowa wersja programu po kraju nie wypaliła i stacja poniosła duże straty. Dlaczego, w tej sytuacji TVP chce wejść w podobny interes?

Taniec na lodzie jest o wiele bardziej widowiskowy, a koszty utrzymania takiego lodowiska zwrócą się po kilku pokazach. To o wiele większa frajda zobaczyć jak ktoś tańczy na lodzie, niż na parkiecie. To może być dobry interes- opowiada dziennikarka Dwójki.

Czy rzeczywiście gwiazdy "GTnL" ruszą w Polskę ze swoim show? To możliwe, bo o tym pomyśle mówiło się już podczas ostatniego programu. Być może w ten sposób stacja zarobi trochę kasy na pokazach, bo druga edycja widowiska nie wypadła najlepiej.

 

Naszym zdaniem to powinni znów zatrudnić Dodę. A także tresowanego niedźwiedzia, babę z brodą i 15 karłów. Wolna jest także Nelly Rokita. Hit murowany.

tr
Więcej o:
Komentarze (12)
Gwiazdy Tańczą na Lodzie - objazdowa rewia po kraju?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Niech Plotek ztrudni Dodę. Jedno warte drugiego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  tak ten program nie jest taki dobry jak Taniec z gwiazdami wiec nie sadze żeby to im wyszło

 • anulka

  Oceniono 5 razy 1

  mi sie ten pomysł podoba

 • Gość: Gość

  0

  hm... nie wiem nie wiem

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Głupi pomysl.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ten pomysł jest OK ja napewno będe oglądać to super program w roli głównej z DODĄ :D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  tylko nie to!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  co za po.. dziennikarka tak powiedziala ze taniec na parkiecie jest gorszy :/ jak bym ją zobaczył to nie wiem co bym jej zrobił

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  nie chcemy tego badziewia i chlamu ogladac...bardzo glupi pomysl!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX