"Bitwa chórów" - nowy "Idol" z Piotrem Rubkiem

I Ty możesz klaskać u Rubika.


"Bitwa chórów" to nowe show Dwójki, które zastąpi lodową rewię "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Według nieoficjalnych informacji na tronie zasiądzie tym razem Piotr Rubik. To "mistrzu" będzie oceniał naturszczyków, którzy w programie zaprezentują swoje popisy wokalne.

Formuła programu ma przypominać "Idola". Najpierw w całej Polsce ruszą castingi do programu, a następnie wybrani uczestnicy zmierzą się z konkurencją, żeby dostać się do chóru. Czyżby chodziło o chór Piotra Rubika?

 

Dwójka ponoć potwierdziła wstępnie zainteresowanie formatem i od kilku tygodni prowadzi rozmowy z producentami nowego show. Szczegóły na razie są trzymane w tajemnicy. Ale być może obok Rubika zasiądzie Doda. Wyobrażacie sobie taki duet? To może być naprawdę ciekawe widowisko.

 

T.R.

Więcej o:
Komentarze (24)
"Bitwa chórów" - nowy "Idol" z Piotrem Rubkiem
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Bitwa Chórów. No, my z kolegami już się przymierzamy. Wczoraj nasz chór spotkał się na małej próbie (ustawce) z chórem spod Warszawy. Zabrali nam szaliki, więc gardła mamy przeziębione. Nijak Policji nie mogliśmy wytłumaczyć, że to tylko poróbki. Jesteśmy w formie. Jak wygramy to pojedziemy na Eurowizję i zrobimy porządek tamże. Tylko do dziś nie wiemy czy zmieścimy sie do corvetty...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  co wy wszyscy chcecie od Rubika?! on jest supcio! bardzo sie ciesze ze ma powstac ten program ale nie chciałabym zeby koło Rubika siedziała ta kretynka... ona jest załosna... nie wiem komu ona moze sie podobac i smieszyc jej zarty są tak denne....

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jakim cudem moze byc Doda w komisji ??!! To bedzie totlna porazka!! Tak kobieta nie ma najmniejszego pojęcia o śpiewie klasycznym.... ona potrafi tylko drzeć pyszczek i pokazywać swoje piersi.... Nie zgadzam się na Dode!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  na tej fotce, świetnie widać, jakie typy są fanami tego Manekina-Rubika, hehe :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  a ja chetnie obejrze prigram z rubikiem :******

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Oto MISJA telewizji publicznej... jak nie pi..wate telenowele, to jakieś "tańce" na lodzie czy inne rubiki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda i Rubik to by była para.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  chyba chór wujów :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  dwie blondynki w jury...eh...to byłoby niezłe;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX