Magdalena Walach pokonała Pudziana!

W końcu nadszedł ten dzień i wiemy, kto zdobył Kryształową Kulę i odjazdowy samochód. Zwyciężczynią show "Taniec z Gwiazdami" została Magdalena Walach, a Mariusz Pudzianowski musiał obejść się smakiem.

 

Ta ostatnia niedziela...chciało by się powiedzieć. Może to nawet i dobrze, ponieważ co za dużo, to niezdrowo. "Taniec z Gwiazdami" może i był fajny, ale oby szybko nie wracał. Dla tych, którzy nie przepadali za TVN-owskim show, zła wiadomość - krążą słuchy, że czeka nas kolejna edycja.

 

Mniejsza o to. Wróćmy do teraźniejszości i nie martwmy się o przyszłość. Wczorajszy finałowy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" wygrała drobniutka Magdalena Walach, która pięknym tańcem pokonała strongmana Mariusza Pudzianowskiego. Ten za to udowodnił, że ma niesamowite pokłady poczucia humoru i wystąpił w przebraniu Shreka.

 

Kotek uważa, że widzowie podjęli dobrą decyzję i wygrała osoba, która rzeczywiście lepiej wypada na parkiecie. Poza tym bardzo zazdrości jej pięknego samochodu. Ciekawe, co z nim zrobi... :)