Koniec show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"

Widzowie mają dość Dody ?

 

Klamka zapadła. TVP wycofuje się z produkcji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Kilka dni temu zarząd Dwójki podjął decyzję, że show nie pojawi się w jesiennej ramówce. A to oznacza, że Doda już nie zasiądzie na swoim różowym tronie, aTatiana Okupnik nie będzie mogła poprowadzi widowiska w piątkowe wieczory.

 

Jak dowiedział się nieoficjalnie Plotek, o zdjęciu widowiska zdecydowały jego słabe wyniki oglądalności. Drugą edycję obejrzało o 3 do 4 milionów Polaków mniej niż pierwszą. I choć TVP twardo trzyma się tego stanowiska, to wtajemniczeni twierdzą, że program zdjęto z anteny z przyczyn politycznych.

 

Tymczasem szefostwo Dwójki nie chce komentować tych informacji. Twierdzi, że na ostateczne decyzje trzeba poczekać kilka tygodni. Być może program w przyszłości wróci na ekrany, ale nie wiadomo, kiedy.

 

Zarówno Doda i Tatiana Okupnik o tym, że program zniknie z jesiennej ramóki dowiedziały się od dziennikarzy. Obie artystki nie kryły zaskoczenia, ale też nie chciały wypowiadać się na ten temat. Bo jak wiadomo, już druga edycja show była pod znakiem zapytania. Nic dziwnego, że i tym razem nikt do końca nie wierzy, że program zniknie na zawsze. Jak jest prawda? Okaże się dopiero jesienią!


T.R.

 

Więcej o:
Komentarze (125)
Koniec show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Moim zdaniem sam program był ciekawym, medialnym widowiskiem. Tylko krecią robotę wykonywała tu Doda- żadna jej wypowiedź czy zachowanie nie wnosiły nic ciekawego do programu,a wręcz irytowały odbiorców. Sam często przełączałem na inny kanał w czasie jej komentarzy, by nie psuć sobie wrażeń estetycznych. Myślę, że producenci liczyli na to, iż właśnie dzięki kontrowersyjnej "gwiazdce" przyciągną widzów. Tylko nie wzięli pod uwagę ,że jej target to głównie dzieci, które często o tej porze chodzą spać. Szkoda samego show.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  mamy dosyc Dody i jej zlosliwych uwag!!!...kimze ona jest by zasiadac w jury?!nie zna sie na tym , a rzadzi sie jak szara ges...nie chcemy jej ogladac!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Doda i nie będziesz królową już, już nie będzie "królowa jest tylko jedna". Wezmą cię może do jakiegoś innego show, może do "Gwiezdnego cyrku". A tam jurorem jest Przemek Saleta, jak cię weźmie w obroty od pierwszego odcinka, to ci odechce kariery w Polsce i wyjedziesz w końcu z tego kraju, bo nie jesteś już w nim mile widziana :-).

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Komentarze Dody są po prostu żenujące. Chodzi tutaj także o to, że od września rusza nowe show Polsatu z Mandaryną (coś na wzór "You Can Dance". Ma być to niby w piątkowe wieczory o godzinie 20.00, stąd producenci programu "GTnL" boją się, że już nikt nie będzie oglądał tego programu. Ale "Jak oni śpiewają" i "Taniec z gwiazdami" oraz "You Can Dance", to najchętniej oglądane show w tym roku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Doda powinna poprowadzić jakiś program erotyczny, tu miałaby 100% oglądalności. Jakiś program po 23- był kiedyś na tzn-e REDLIFE, to jest to! Garderobę już ma, jest super laska, jej nawijanie właściwie bez znaczenie. I wszyscy by byli zadowoleni. Nie mówię tego złośliwie, tylko tam by prawdziwie zaistniała bo ma odpowiedni wizerunek i osobowość. W tym programie od początku jej nie widziałem, bo za wczesna pora emisji i nie ten profil programu. Jej pozy, mimy i teksty trafiały kulą w płot.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  ten program nie moze zejsc z anteny no co wy!!!!:(:(:(:(

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  "Artystki" - ha,ha, ha!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Kto się zgodzi iść do programu, w którym Doda zasiada w jury? i musiałby być oceniany przez taka beznadziejną dziewuchę, która nie ma pojęcia o jeżdżeniu na łyżwach. Żaden porządny, szanujący się aktor czy piosenkarz.To dobre dla trzecioligowych "gwiazd", które tutaj mają 5 minut sławy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  No to teraz obydwie panie do Tańca z gwiazdami:))
  Tylko ciekawe czy będą miały odwagę pokazać prawdziwe umiejętności i do tego zostać ocenionymmi przed wielomilionową publiką;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX