Koniec show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"

Widzowie mają dość Dody ?

 

Klamka zapadła. TVP wycofuje się z produkcji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Kilka dni temu zarząd Dwójki podjął decyzję, że show nie pojawi się w jesiennej ramówce. A to oznacza, że Doda już nie zasiądzie na swoim różowym tronie, aTatiana Okupnik nie będzie mogła poprowadzi widowiska w piątkowe wieczory.

 

Jak dowiedział się nieoficjalnie Plotek, o zdjęciu widowiska zdecydowały jego słabe wyniki oglądalności. Drugą edycję obejrzało o 3 do 4 milionów Polaków mniej niż pierwszą. I choć TVP twardo trzyma się tego stanowiska, to wtajemniczeni twierdzą, że program zdjęto z anteny z przyczyn politycznych.

 

Tymczasem szefostwo Dwójki nie chce komentować tych informacji. Twierdzi, że na ostateczne decyzje trzeba poczekać kilka tygodni. Być może program w przyszłości wróci na ekrany, ale nie wiadomo, kiedy.

 

Zarówno Doda i Tatiana Okupnik o tym, że program zniknie z jesiennej ramóki dowiedziały się od dziennikarzy. Obie artystki nie kryły zaskoczenia, ale też nie chciały wypowiadać się na ten temat. Bo jak wiadomo, już druga edycja show była pod znakiem zapytania. Nic dziwnego, że i tym razem nikt do końca nie wierzy, że program zniknie na zawsze. Jak jest prawda? Okaże się dopiero jesienią!


T.R.