Joanna Koroniewska wygryzie Kasię Cichopek z Polsatu?

"M jak Miłość" to za mało. Joanna Koroniewska chce być bliżej Maćka...

 

Zakochaj się w Toruniu- tak nazywał się koncert, który poprowadziła Joanna Koroniewska kilka dni temu dla Polsatu. Na scenie obok pięknej aktorki stanął jej narzeczony Maciek Dowbor, który na co dzień pracuje w Polsacie. Prezenter od kilku miesięcy spędza sporo czasu w pracy.


Od pewnego czasu mówi się jednak, że Koroniewska chce rozszerzyć współpracę z Polsatem. Czy będzie kolejną aktorką z "M jak Miłość", która w przyszłości jak Kasia Cichopek , będzie gwiazdą tej stacji?
Niewykluczone, że Koroniewska poprowadzi również koncert Top Tredny.

Oboje tworzą świetną parę. Zarówno na scenie i na estradzie bardzo dobrze się prezentują. Joasia w Toruniu pokazała klasę oraz to, że ma świetny kontakt z publicznością. To prawdziwa gwiazda estrady. Być może Polsat rozszerzy z aktorką współpracę. Jesteśmy otwarci na to, żeby Asia pracowała dla nas- opowiada dziennikarka Polsatu.

To nie pierwsza przygoda Koroniewskiej z Polsatem. Wcześniej aktorka prowadziła już galę Eska Music Awards. Nieoficjalnie mówi się, że zarząd Polsatu wiąże z aktorką poważne plany. Być może w niedalekiej przyszłości Joanna poprowadzi nowy program. Ale Polsat na razie nie udziela żadnych informacji.

tr