Rafał i Marcin Mroczek powinni odejść z "M jak miłość"?

Nie ucichły jeszcze emocje wokół castingów do "Kochaj i Tańcz". Rafał i Marcin Mroczek wciąż nie mogą pogodzić się z porażką, którą ponieśli podczas zdjęć próbnych do hitowego filmu realizowanego przez TVN. Mroczkowie odpadli. Dlaczego? Jak ustalił nieoficjalnie Plotek, bo grają w "M jak miłość".

 


Do niedawna tylko wtajemniczeni wiedzieli, że Marcin Mroczek startował do castingu do "Kochaj i Tańcz". Trudno zresztą się temu, bo dziwić, bo aktor świetnie tańczy, a ten film wymaga dużych umiejętności tanecznych od aktorów. Nic dziwnego, że Mroczek zgłosił się na casting. Niestety, choć zdjęcia wypadły dobrze, to rolę dostał Mateusz Damięcki. Dlaczego?

Marcin na miejscu usłyszał, że za bardzo kojarzy się z rolą w "M jak miłość". Reżyserzy nie chcą ryzykować obsady dla twarzy, które kojarzą się Polakom z serialem. Zamiast głównego bohatera na ekranach kin wszyscyi tak by widzieli Pawła czy Piotra Zduńskiego z "M jak miłość". Niestety, podobny problem kilka lat temu miała Joanna Brodzik po serialu "Kasia i Tomek". Bracia musieliby na długo zniknąć z ekranów, żeby ktoś zatrudnił ich w filmie - opowiada koleżanka Rafała.

Cóż odejście z tak dochodowego serialu może być ryzykowne, ale na dłuższą metę może się jednak opłaca.

T.R.