Beverly Hills 90210 wraca! Pierwsza fotka obsady!

To wiadomość dla wszystkich wielbicieli seriali. Zarówno dla tych, którzy za młodu oglądali przygody paczki znajomych z serialu "Beverly Hills 90210", jak i dla tych, którzy dopiero zaczną oglądać kontynuację tego serialu. Jest już pełna obsada!

 

Od jakiegoś czasu zastanawiano się, kto zagra w "90210", który będzie uwspółcześnioną kontynuacją popularnego w latach 90-tych "Beverly Hills 90210". Ówcześni odtwórcy głównych ról byli ikonami tamtego pokolenia i trudno było znaleźć osobę, która nie widziałaby chociaż jednego odcinka kultowego serialu.

 

Na zdjęciach: Tristan Wilds i AnnaLynne McCord

 

Jednak "Beverly Hills 90210" skończyło się. Ktoś jednak wpadł na świetny pomysł (w zasadzie, to dlaczego tak późno), aby zrobić coś w rodzaju współczesnej kontynuacji popularnej serii. I tak narodził się pomysł "90210". Znamy już obsadę! Stawiano raczej na nowe twarze. W serialu wsytąpią: Dustin Milligan, AnnaLynne McCord, Jessica Walter, Shenae Grimes, Tristan Wilds, Lori Loughlin, Ryan Eggold, Jessica Stroup oraz Michael Steger. Potwierdzony jest również udział Jannie Garth, która w oryginale wcielała się w postać Kelly Taylor. Krążą plotki, że Tori Spelling, czyli serialowa Donna, również dołączy do ekipy.

 

 

Na zdjęciach: Jannie Garth i Tori Spelling

 

Głównym wątkiem "90210" będzie historia postaci Annie Mills (w tej roli Shenae Grimes) która przenosi się z Kansas do Beverly Hills, aby być bliżej swojej babci.

 

Na zdjęciu: Shenae Grimes

 

Czeka nas fajny serial z mnóstwem wątków i pięknymi, młodymi ludźmi. Murowany hit!

 

 

Więcej o: