Jola Rutowicz nagra płytę?

W Londynie?

 

O tym, że Jola Rutowicz jest barwną postacią nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Gwiazda programu "Big Brother" ma dużą słabość do koni i błyszczyków oraz do szalonych pomysłów.

 

Ostatnio poważnie myśli o swojej przyszłości i chce swoje sprawy zawodowe powierzyć fachowcom. Nieoficjalnie wiadomo, że jej manadżerem może zostać Piotr Ostrach m.in. były manadżer Edyty Górniak i Agnieszki Frykowskiej.

 

Jolę Rutowicz i specjalista od show-biznesu poznali się na nagraniu programu telewizyjnego. Oboje przypadli sobie do gustu i postanowili się poznać bliżej, żeby podjąć ewentualną współpracę.

Jola Rutowicz to jedna z najoryginalniejszych postaci rozrywkowej części polskiego show-biznesu. Zainteresował mnie fenomen jej popularności i postanowiłem z bliska przyjrzeć sie tej niebanalnej osobie. W czasie programu telewizyjnego, w którym wspólnie wystąpiliśmy, urodził się pomysł, że mogę pomoc Joli w nagraniu płyty. Od razu skontaktowałem się z londyńską wytwórnią Recpublica. Jej szefowie zapalili nam zielone światło. Co będzie z płytą zależy głównie od samej Joli i jej talentu wokalnego. Wiem, że ma ona wielu fanów, którzy już dziś czekają pierwsze hity swojej idolki. Uzbrójcie się w cierpliwość. Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy z Jolą poważne rozmowy biznesowe - mówi Piotr Ostrach.


Czy Jola nagra płytę? To możliwe, bo znając Rutowicz jest na tyle odważna, że nie boi się żadnych wyzwań. A trzeba przyznać, że pojawienie się jej na estradzie, jako nowej wokalistki na nudnawej scenie muzycznej w kraju mogłoby być wielkim wydarzeniem.

 

 

 

Tomasz Reich

Więcej o:
Komentarze (75)
Jola Rutowicz nagra płytę?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  hmm Jola jest fajna, ale niech nie spiewa.;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Dość że wygląd jakby spod latarni przyszła to jeszcze sie chce do show biznesu mieszać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Mam pomysł. Jeśli chce to niech sobie wyda tą płytke. Zobaczymy czy się sprzeda. Jedni ją lubią jedni nie, a ja tam się do innych nie wtrącam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  lol chyba ich porypało <lol> gdzie ona w ogóle gust zostawiła .. żal.pl

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  masakra!!!!!

 • basiaemo

  Oceniono 10 razy 4

  Ona i śpiewanie ????? Ciekawe ile zapłaciła gostkowi żeby z nią pracował...!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  nie ma muzgu a na dodatek beznadziejnie wygląda

 • kika

  Oceniono 10 razy 4

  jak ona nagra płytę to ja się chyba powieszę śpiewa okropnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  czemu lansujecie tego różowego pustaka? Jej miejsce jest na stoisku w mięsnym a nie w telewizji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX