Doda straciła głos?!

To niemożliwe, żeby Doda milczała przez prawie cały program. A jednak Rabczewska z trudem wydobywała z siebie głos podczas ostatniego odcinka show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Doda straciła głos, ale mimo jej dramatu, widzowie byli dzielni i wybrali trzy pary, które w następny piątek, będą walczyć o finał. Kto miał najwięcej szczęścia?

 

Doda prawie milczała podczas ostatniego odcinka "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Ponoć przyczyny tej niedyspozycji należy upatrywać w przeziębieniu Rabczewskiej. Cóż piosenkarka nawet mimo poważnej choroby w różowym tronie wyglądała pięknie.


Jak zwykle gwiazdy starały się pokazać, że potrafią tańczyć na łyżwach, a także wykrzesać z lodu ogień, który miałby ożywić widzów. Nikogo nie zaskoczyło chyba to, że najlepsza okazała się Ola Szwed, a jedyną ciekawostką jest rosnąca popularność Mariusza Janosa- Krawczyka. Jeszcze dwa miesiące temu Doda przyznała, że nie wie, kim są gwiazdy biorące udział w programie. Czy teraz to się zmieni?


Z programu opadł Robert Moskwa , który przegrał w strefie "skate off" z Anetą Florczyk. Jak widać Dwójka ma swojego Pudziana w spódnicy, która wywija swoim partnerem niczym piórkiem. Ale trudno się temu dziwić, bo łyżwiarz waży zaledwie 60 kg.


Tak więc już wiadomo, że w półfinale drugiej edycji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" o Brylantową Parę zawalczy Ola Szwed Mariusz Janos-Krawczyk i Aneta Florczyk. Kto wygra? Okaże się dopiero za dwa tygodnie.

 

Tomasz Reich

Więcej o:
Komentarze (82)
Doda straciła głos?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  odpie..ie się od Dody idioci. jaki macie problem?
  każdy ma prawo się przeziębić ciekawe czy wam by było miło.
  byłam 10maja na koncercie i słyszałam jak mówiła zachrypnięta poświęciła się dla fanów i przyszła na koncert chora.

 • Gość: Gość

  0

  doda kocham cię

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda, że Robert odpadł, a to nie jest Mariusz tylko MARCIN

 • kornelusiaa11

  0

  ooo wielka szkoda :(
  nie miałam sie z czego pośmiac

 • mimbla

  0

  Współczuję... Zdrowia życzę:)

 • Gość: Gość

  0

  Koncert Dody odwołali frajerze...

 • Gość: Gość

  0

  ej ale to dziwne ok zgadzam sie ze wygra ola szwed i slawek
  ale nie dziwne jest ze slawek wygra drugi raz ?? moim zdaniem ..................... Extra !!!! a tak w ogóle to 11 05 08
  to doda jest w ostrowie wlkp i daje koncert o 20 30 a ja ide a o 21 50 rajerwerki zapraszam !!

 • Gość: Gość

  0

  tomjest mozliwe bo ona nigdy nie miala glosu i poprostu jest chora i na gardlo i na glowe wiec wiecie kupujcie jej leki i wspierajcie na rechabilitacje doda

 • Gość: Gość

  0

  nie mariusz tylko marcin i jak nie wiecie jak sie nazywaja uczestnicy to lepiej nic nie piszcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX