Jamie Lynn Spears domaga się pieniędzy!

Każdy z nas wie, że posiadanie dziecka to duży wydatek. Poza miłością trzeba zapewnić mu ubranka, jedzonko i mnóstwo innych rzeczy. W związku z tym w życiu Jamie Lynn Spears pojawił się duży problem, gdyż ktoś inny zarządza jej majątkiem. Któż to taki?

 

Nie myślcie, że to jakiś gangster przejął małą fortunę Jamie. Jako że młoda gwiazdka nie jest jeszcze pełnoletnia, wszystkie jej dotychczasowe zarobki trzyma mamusia. Nie są to jakieś drobniaki, gdyż Jamie Lynn Spears dzięki grze w serialu Zoey 101 zebrała już naprawdę niezłą sumkę.Oto co mówią źródła związane z rodziną:

 

Jamie Lynn jest sfrustrowana, ponieważ nie ma kontroli nad swoimi finansami, a planuje kupić dom. Jej najbliższe plany to przejęcie własnych funduszy oraz ślub z chłopakiem o imieniu Casey. Mama Lynne nie jest jednak pewna, czy Jamie Lynn jest w stanie poradzić sobie z tak dużą odpowiedzialnością.


Z ostatniej chwili wiadomo, że Jamie Lynn Spears poprosiła mamę o milion złotych na zakup małej posiadłości w Mississippi. Jej prośba została jednak odrzucona.Opowiadają o tym przyjaciele rodziny:

 

Kiedy Lynne postanowiła nie dać córce wymaganej kwoty, ta wyparowała: w takie razie przeprowadzam się do rodziców Casey'a.


Kotek uważa, że Jamie Lynn Spears to troszkę wybuchowa dziewczynka i powinna częściej słuchać swojej mamy.