Agata Paskudzka i Mandaryna w 8. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Nie chciała zatańczyć na lodzie, ale ma zamiar wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami" . Mandaryna chce w ten sposób przypomnieć się publiczności, bo za kilka miesięcy wydaje nową płytę. To nie koniec niespodzianek. Jest szansa, że w show pojawi się przyszła żona Piotra Rubika - Agata Paskudzka.

 

Marta Wiśniewska prawdopodobnie będzie jedną z gwiazd, które wystąpią w 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" . TVN ponoć od kilku dni prowadzi rozmowy z piosenkarką. Czy Mandaryna ulegnie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale Plotek uczony doświadczeniem w show-biznesie, wie, że jak artysta wydaje nową płytę (tak jak Mandaryna), to chętnie się promuje w telewizyjnych show.

 

TVN tym razem również stawia na gwiazdy i niewykluczone, że w nadchodzącej edycji show poza Wiśniewską zobaczymy Maćka Zakościelnego oraz Grażynę Wolszczak. Ofertę występu w "Tańcu z gwiazdami" dostała też Agata Paskudzka, która od czerwca zamieszka z przyszłym mężem - Piotrem Rubikiem - w Warszawie.

 

To jednak nie wszystko. Z pewnością nie zabraknie w tej edycji "TzG" aktorów znanych z "M jak miłość". Kogo dokładnie? Być może Roberta Moskwy, który chciał już wystąpić we wcześniejszej edycji oraz Dominiki Figruskiej.

 

Ostateczną listę uczestników 8 edycji show poznamy w lipcu, ale już wiadomo, że najbliższe tygodnie, będą wielką łapanką na gwiazdy, które odważą się zaśpiewać, zatańczyć lub jeździć na lodzie. Kto zyska, a kto na tym straci? Okaże się niebawem.

 

Tomasz Reich