Isis Gee - tajemniczy śłub w Meksyku

Decyzję podjęła w ostatniej chwili. Mimo tego, że już tylko kilka dni dzieli ją od półfinałów do Eurowizji zdecydowała się wyjechać do Meksyku. Isis Gee spędzi tam tylko dwa dni, żeby wziąć udział w ślubie. O co chodzi?
Isis Gee Tajemniczy ślub w Meksyku. Isis Gee poleciała na krótko do Meksyku, aby wziąć udział w uroczystościach ślubnych swojej ukochanej siostry Victorii Decyzję podjęła w ostatniej chwili. Mimo tego, że już tylko kilka dni dzieli ją od półfinałów do Eurowizji zdecydowała się wyjechać do Meksyku. Isis Gee spędzi tam tylko dwa dni, żeby wziąć udział w ślubie. Plotek jako jedyny dowiedział się o sekretnej wyprawie Isis Gee do Meksyku. Piosenkarka poleciała tam prosto z Irlandii, żeby wziąć udział w ślubie swojej ukochanej siostry Victorii. Obie zawsze były w wyjątkowo dobrym kontakcie i nawet, gdy Gee wyjechała z Ameryki do Polski, utrzymywały bliski kontakt. Nic dziwnego, że Isis Gee bardzo chciała być na ślubnej uroczystości siostry i jej ukochanego Eda. Oboje ponoć zdecydowali się na ślub spontanicznie. - Moja żona poleciała sama na ślub. Miałem też tam się wybrać, ale niestety mam dużo pracy związanej z przygotowaniami do Eurowizji, bo zostało naprawdę niewiele czasu. Ale Isis w końcu musiała wspierać swoją siostrę - opowiada Adam Gołębiowski, menadżer i mąż Isis. Isis Gee ma więc też szansę nabrać trochę sił przed koncertem konkursowym. Plotek wcale się nie dziwi, że piosenkarka postanowiła wesprzeć siostrę w tym ważnym wydarzeniu. W końcu perspektywy na karierę Isis Gee ma coraz większe, a rodzina jest najważniejsza.

 

Plotek jako jedyny dowiedział się o sekretnej wyprawie Isis Gee do Meksyku. Piosenkarka poleciała tam prosto z Irlandii, żeby wziąć udział w ślubie swojej ukochanej siostry Victorii. Obie zawsze były w wyjątkowo dobrym kontakcie i nawet, gdy Gee wyjechała z Ameryki do Polski, utrzymywały bliski kontakt. Nic dziwnego, że Isis Gee bardzo chciała być na ślubnej uroczystości siostry i jej ukochanego Eda. Oboje ponoć zdecydowali się na ślub spontanicznie.

Moja żona poleciała sama na ślub. Miałem też tam się wybrać, ale niestety mam dużo pracy związanej z przygotowaniami do Eurowizji, bo zostało naprawdę niewiele czasu. Ale Isis w końcu musiała wspierać swoją siostrę - opowiada Adam Gołębiowski, manadżer i mąż Isis w rozmowie z Plotkiem.

Isis Gee ma więc też szansę nabrać trochę sił przed koncertem konkursowym. Plotek wcale się nie dziwi, że piosenkarka postanowiła wesprzeć siostrę w tym ważnym wydarzeniu. W końcu perspektywy na karierę Isis Gee ma coraz większe, a rodzina jest najważniejsza.

Zobacz jak naprawdę śpiewa Isis Gee
Więcej o:
Komentarze (19)
Isis Gee - tajemniczy śłub w Meksyku
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jak ona jest trans to ja nie jestem facetem! Fajne ma ciało... i w ogóle ujdzie ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Powodzenia 20 maja w półfinale Eurowizji 2008! Trzymamy kciuki i liczymy na awans do finału!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Fajnie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  'nie pisze' tylko 'jest napisane' jak kogoś poprawiasz to sam(a) sprawdź, czy nie zrobił(eś/aś) błędu!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Nie no, jaka ona rodzinna ;]]

 • Gość: Gość

  0

  ona/on jest trans

 • Gość: Gość

  0

  Szczęścia życzę na Eurowizji

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  [cyt=Gość]co to jest śłub? a ona wyglada jak facet i jest beznadziejna ;/[/cyt]

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  w tytule pisze "ŚŁUB" zamiast ŚLUB... hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX