Pudzian porusza się na paluszkach

Jury nie szczędzą kpin Mariuszowi Pudzianowskiemu , któremu Ivona Pavlović zarzuciła tym razem, że tańczy za lekko i w dodatku na paluszkach. Ale widzom strongmen przypadł do gustu i ślą na niego sms-y. Niewykluczone, że to właśnie on zatańczy o Kryształową Kulę.

 

To był ostatni punkt przydługiego weekendu. "Taniec z Gwiazdami" najpierw zdominowały zwierzenia jurorów, którzy mieli ponoć kłopot z dojazdem do Warszawy, bo na polskich ulicach były ponoć gigantyczne korki. Tak przynajmniej wynikało ze zwierzeń rozżalonych jurorów "TzG".

 

To był drugi odcinek tej edycji show, w którym uczestnicy zatańczyli aż dwa tańce. A to oznacza, że finał jest coraz bliżej. Jak zwykle świetnie wypadli na parkiecie Magdalena Walach , która tego wieczoru triumfowała aż dwa razy, zgarniając najwyższe noty zarówno od jury i od widzów. Dobrze też wypadła Elisabeth Duda, która w tym odcinku zajęła drugie miejsce.


Nieco gorzej poszło zaś Tamarze Arciuch i Robertowi Janowskiemu u boku Ani Bosak , która zdradziła widzom TVN-u, że nie widziała się z rodzicami już ponad miesiąc. To dziwne, że tancerka nie może spotkać się z rodzicami, którzy mieszkają w Łodzi. Czyżby Bosak zachłysnęła się stolicą?

 

Złe i najgorsze oceny dostał jak zwykle Mariusz Pudzianowski . Jury poskąpiło mu dobrych punktów, a nawet miłych słów. To jednak nie ma większego znaczenia, bo Pudzian jest ulubieńcem widzów i to dzięki ich głosom przeszedł do dalszej rywalizacji.

 

Z programu odpadła faworytka jury Elisabeth Duda , która zaprezentowała się w kreacji uszytej przez samą siebie. Dyplomowa aktorka - zafascynowana domowymi robótkami - wyglądała na przygnębioną tym faktem.

 

Co Pudzianowi wychodzi najlepiej?
Mariusz Pudzianowski i Magda Soszyńska-Michno
Więcej o:
Komentarze (45)
Pudzian porusza się na paluszkach
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  MARIUSZ TO SUPER GOSC

 • Gość: Gość

  0

  pytasz sie co on tam robi? ludzie chca go ogladac

 • Gość: Gość

  0

  pudzian zero? co ty piszesz
  pomysl sobie jesli pudzian zero to co dopiero ty
  pudzian wygraj to

 • Gość: Gość

  0

  jezu dajcie sobie siana z tym wycofywaniem, myslicie ze bedzie czytal wasze komentarze i zrobi tak jak chcecie??? niech zostanie, jak odpadnie, to nikt już nie będzie tego oglądał, wszyscy głosują przeciez na mariusza - no prawie.

 • Gość: Gość

  0

  pudzianowski musi wygrac!!! reszta jest do bani - zwykli sztywniacy!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Pudzian powinien już dawno odpaść!!

 • Gość: Gość

  0

  TzG - to nie turniej tańca.Tu decyduje sympatia, wiec mam nadzieje, ze Pudzian dojdzie do finału.Z resztą kto będzie to oglądał jak Mariusz odpadnie ?

 • Gość: Gość

  0

  i bardzo dobrze-przecież to o zabawę chodzi

 • Gość: Gość

  0

  Bardyo cie lubię mam nadzięje że wygrasz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX