Paris Hilton dostała od ukochanego piosenkę

Miłość Paris Hilton i Benjiego Maddena kwitnie. Paris i jej chłopak z zespołu Good Charlotte tak się w sobie zabujali, że postanowli razem zamieszkać. Mało tego. Benji nagrał piosenkę... specjalnie dla Paris.

 


 


Od dwóch miesięcy kwitnie związek Paris Hilton i Benjiego Maddena. Para nie zważa na ataki ze strony Nicole Richie i Joela Maddena, a także pozostałych członków zespołu Good Charlotte i planuje zamieszkać razem w wielkiej rezydencji dziedziczki. Aktorka i muzyk zgodnie twierdzą, że ich życie uległo przemianie, odkąd się poznali. Natchniona uczuciem gwiazda wspomniała nawet, że chętnie pogodzi się z byłą przyjaciółką Nicole dla dobra braci Madden.

 

Benji Madden przygotował dla ukochanej wyjątkowy prezent i nagrał opisującą ich miłość piosenkę. Zaskoczona romantycznym gestem Hilton opowiedziała o swoich wrażeniach w amerykańskim talk show:

On naprawdę napisał i nagrał dla mnie piosenkę! To była niespodzianka, niczego nie podejrzewałam. Kawałek nosi tytuł "Shine Your Light" i jest naprawdę wzruszający. To najwspanialsza rzecz, jaką ktokolwiek dla mnie zrobił!

Na razie nie wiadomo, czy piosenka o Paris trafi na jakąś płytę. Plotka głosi, że pozostali członkowie Good Charlotte odmówili wykonywania ckliwego kawałka o znienawidzonej "bananówie".