Roofi z You Can Dance ma swoich faworytów w tej edycji

Kotek nie wie, jakie macie odczucia, ale bardziej podobała mu się poprzednia edycja "You Can Dance". W tej jakoś często dochodzi do wypadków, a i uczestnicy jacyś tacy bez charyzmy, ale to tylko kotkowa opinia. Magazyn Bravo zapytał uczestnika poprzedniej edycji o jego typy. Zobaczcie kogo w finale widzi Rafał Roofi Kamiński.

 

Kotek nie zdziwił się typami Roofiego na zwycięzcę. Oczywiście były uczestnik "You Can Dance" jest zdania, że największe szanse na wygraną ma Gieorgij Puchalski. Oto co Roofi powiedział na łamach magazynu Bravo:

 

- Bez dwóch zdań jest ulubieńcem żeńskiej publiczności programu. Fajnie wygląda, ma charakterystyczną urodę i przede wszystkim bardzo ładnie tańczy. Mówiąc ładnie, mam tu na myśli to, że jest precyzyjny w wykonywaniu figur i dobrze przygotowany warsztatowo. Widać, że jest superzdolny i ma tego świadomość, ale jednocześnie nie jest zarozumiały. Może wygrać!

 

 

Liderką wśród dziewczyn jest w opinii Roofiego jest Żaneta Majcher, która urzekła go przyjaznym stylem bycia.

 

- Żaneta jest moją faworytką spośród tancerek biorących udział w tej edycji "You Can Dance". Od czasu castingu w Paryżu nabrała pewności siebie i to widać na scenie. To dziewczyna, która wygląda zupełnie zwyczajnie. Jest skromna i raczej nie rzuca się w oczy, natomiast kiedy tańczy, zmienia się nie do poznania. Trzymam za nią kciuki!

 

 

To są typy Roofiego, a kto Waszym zdaniem wygra "You Can Dance"?