Zakościelny zazdrosny o Damięckiego?

Ruszyły pierwsze zdjęcia do "Kochaj i Tańcz" i już zahuczało od plotek. Na filmowym planie grają Mateusz Damięcki i Iza Miko . Oboje od razu złapali ze sobą świetny kontakt. A chłopak Izy - Maciek Zakościelny aż kipi z zazdrości.

 

Ponoć aż iskrzy na planie "Kochaj i Tańcz". Mateusz Damięcki i Iza Miko w głównych rolach okazali się strzałem w dziesiątkę. To jednak nie podoba się wszystkim, a zwłaszcza chłopakowi Izy Miko - Maćkowi Zakościelnemu. Przystojny aktor wciąż nie może pogodzić się z tym, że to komuś innemu, a nie jemu przypadła główna rola w tym filmie. Zakościelny jest podwójnie zły, również na to, że Mateusz Damięcki tak dużo czasu spędza z Izą. Ponoć jest bardzo zazdrosny o narzeczoną i unika też jej filmowego partnera.

Maciek to cicha woda. Nigdy nie powie niczego wprost, ale wiem, że jest zazdrosny o Izę i Mateusza. Oboje przecież spędzają ze sobą całe dnie, a Maciek został zepchnięty przez obowiązki narzeczonej na boczny tor. Unika też Mateusza i czeka na Izę w domu. A przecież ona wraca zmęczona z planu i z pewnością ucieszyłaby się, gdyby on zabierał ją z pracy - opowiada koleżanka Zakościelnego.

Czy Maciek Zakościelny ma naprawdę powody ku temu, żeby czuć się zagrożony? Według znajomych Iza nie widzi poza nim świata. Ale cóż nie ma miłości bez zazdrości..

Więcej o:
Komentarze (50)
Zakościelny zazdrosny o Damięckiego?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To Zakość i Damię nie są razem ? To już nic nie kumam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Oj faktycznie Zakoscielny ma byc o co zazdrosny!!! Przyznaje Maciek jest niezly, ale Damiecki jest od niego 100000 razy leprzy no i oczywiscie przystojniejszy:D Mateusz jest boski!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  tez bym chciała, żeby zakościelny był o mnie zazdrosny!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ee tam niech ten plotek sobie pisze co chce wy z reszta tez ;) przez to co piszecie para pewnie czuje sie głupio ... hehe mi sie podoba jak Maciek gra jest super ;) i weź sie nie przejmuj tymi głupimi komentarzami założe sie że wiele z tych osób z chęcią oglądało np tylko mnie kochaj hehe :D:D , a co do Damięckiego hmm był kiedyś u mnie w szkole coś tam niby mówił hehe szczerze powiedziawszy to zasnęłam na tym hehe ;) , nie mówie ze jest zły ale jakoś mi do gustu nie przypadł , ale nie martw sie ty tez masz swoich fanów ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ona jest mądra więc powinna
  wiedzieć co jest lepsze

  jej wybór(zakościelny)

 • Gość: Gość

  0

  "gwiazdy".....

 • Gość: Gość

  0

  tych dwóch mogłoby się wreszcie ujawnić. Denerwują mnie już te głupie newsy. Robią sobie reklamę, a naród to kupuje. To Zakościelny z Damięckim powinni się spotykać.

 • Gość: Gość

  0

  Taki wielki artysta nie będzie przyjeźdźał po dziewczynę do pracy . On ma nasrane w mózgu , niedługo małolaty znajdą sobie innego idola i co zostanie z tego napompowanego balonika ---- flaczek

 • Gość: Gość

  0

  Zakość to napuszony egoista ,więc ma się czego bać.Iza to fajna normalna dziewczyna , a na dodatek ma sukces , Urodę ma niespotykaną i delikatną więc jednym się podoba , a drugim nie, ale jest orginalna i mądra.Myśle ,że On nie utrzyma jej przy sobie tylko zazdrością

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX