"Plotkara" - wszystko o bohaterach serialu!

Znakomity serial "Gossip Girl" (polska "Plotkara") stał się już prawdziwym fenomenem w USA. Oczywiście wszyscy fani Kotka nie mogą być gorsi i od kilku tygodni mogą oglądać przygody bogatych nastolatków w polskiej telewizji. Jako że serialik jest nowy i nie wszyscy zapewne jeszcze go oglądali, Kotek przygotował małą ściągawkę - kto jest kim w "Gossip Girl"!Dla tych, którzy zupełnie nie wiedzą, o czym jest "Plotkara", oto opis:

 

"Tajemnicza plotkara (głos Kristen Bell) opowiada widzowi o perypetiach pięknych i bogatych mieszkańców Upper East Side w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy do domu powraca Serena van der Woodsen, która zniknęła rok wcześniej i w niewyjaśnionych okolicznościach wyjechała do szkoły z internatem. Jej przyjaciółka Blair Waldorf w tym czasie zyskała dużą popularność w szkole. Nikt nie wie dlaczego Serena wyjechała i dlaczego wróciła, wszyscy wiedzą jednak, że chłopak Blair, Nate Archibald coś czuje do przyjaciółki swojej dziewczyny. Van der Woodsen jednak nie wróciła dla nich tylko by wesprzeć swojego brata, który chciał popełnić samobójstwo. Serena poznaje i związuje się z Danem, chłopakiem z Brooklynu, okazuje się także, że w przeszłości coś łączyło matkę Sereny i ojca Dana". (wikipedia)Jak zapewne wiecie każdy serial dla nastolatków nie może obyć się bez szalonych, młodych i wyrazistych bohaterów. Kotek przedstawi kilku z nich:Blair Waldorf (Leighton Meester)

 


Piękna brunetka grana przez Leighton Meester to prawdziwa diablica. Zrobi wszystko, aby doprowadzić do największych intryg i zepsuć życie swoim najlepszym przyjaciółkom. Oczywiście ma fioła na punkcie chłopaków i ze względu na swoją urodę może zdobyć każdego. Blair ma już jednak swojego wybranka. Jest nim Nate Archibald. Nate i Blair nie są jednak idealną parą. Każdy z nich miewa skoki w bok, co w rezultacie nie służy ich związkowi. Ponadto słodka Blair ma problemy ze swoim ojcem-gejem i matką-kokietką, właścicielką luksusowych sklepów odzieżowych.
Serena van der Woodsen (Blake Lively)

 


Producenci naprawdę dużo czasu spędzili na wyborem odpowiedniej kandydatki do roli Sereny, ale w opinii Kotka trafili idealnie. Postać grana przez Blake Lively jest cudowną złotowłosą pięknością, która w przeciwieństwie do Blair pełna jest wewnętrznej radości i dobra. Tuż po jej powrocie do Nowego Jorku wiele dziewczyn nie jest zachwyconych, gdyż Serena też łatwo przyciąga chłopaków. Dziewczyna ma chrapkę na Dana, który jednak nie jest chętnie akceptowany przez bogatą klikę Nowego Jorku.
Nate Archibald (Chace Crawford)

 

 

Uroczy przystojniak (w tej roli Chace Crawford) idealnie pasuje do roli bogatego i rozrzutnego chłopczyka. Związany z Blair szuka jednak różnych okazji, aby zmienić swoje zainteresowania. Jego celem jest oczywiście Serena. Dochodzi nawet między nimi do pewnego kontaktu, który zostaje odkryty przez Blair...Dan Humphrey (Penn Badgley)

 


Nie tak dawno Kotek opisywał Penna Badgleya, czyli serialowego Dana. Ten niesamowity chłopak, wydaje się mieć najbardziej ze wszystkich bohaterów poukładane pod kopułką. Jego głównym celem jest nauka i dostanie się na najlepszą uczelnię. W przeciwieństwie do swoich rówieśników, nie może liczyć na dużą pomoc finansową. Wraz z siostrą pomaga ojcu w prowadzeniu domu, gdyż ich mama odeszła od nich kilka lat temu. Związany jest z bogatą Sereną, jednak mimo to nie zawsze jest akceptowany przez bogatych nastolatków.

 

 

Chuck Bass (Ed Westwick)

 


Chuck to największy luzak w całym serialu. Postać stworzona przez Eda Westwicka często knuje wszelakie skandale, które prowadzą do wielu kłótni i waśni. Obiektem jego uwielbienia jest Blair, która jednak odrzuca jego pochlebstwa. Do czasu...

 Kotek bardzo lubi serial "Plotkara" i z zapałem ogląda każdy odcinek. Przygody młodych bogaczy to coś co na pewno zainteresuje każdą nastolatkę. Serial zdobył ostatnio wiele nagród, więc jest to kolejny powód aby usiąść przed telewizorem i zacząć pasjonować się życiem elity Nowego Jorku.maxell
showtime.blox.pl


Na deser Kotek ma pytanko:

 

 

Więcej o: