Gwiazdki The Hills lansują się z Lindsay Lohan

Nie tylko w Polsce jest dużo gwiazdek, które nie mają zbyt wielu artystycznych dokonań na swoim koncie, a znane są z tego, że są znane. Ostatnimi mistrzami w tej dziedzinie są gwiazdy reality show MTV "The Hills", czyli Heidi Montag, Spencer Pratt i Lauren Conrad. Zobaczcie galerię oraz Lindsay Lohan w dziwnej sukience!

 

Nie ma lepszego miejsca na lansowanie swojej osoby niż czerwony dywan i bankieciki. Heidi Montag, której nieudany teledysk obśmiali chyba wszyscy, uwielbia brać swojego chłopaka pod rękę i gna na każdy możliwą imprezkę. W USA już okrzyknięto ich najgłupszą parą świata (nieoficjalnie oczywiście) i trzeba się z tym zgodzić - nie sprawiają wrażenia nazbyt inteligentnych.

 

Na tej samej imprezce pojawiła się ich koleżanka z reality show "The Hills", czyli Lauren Conrad. To również typ karierowiczki, której wszędzie pełno, ale ona przynajmniej pracuje na swoje nazwisko. Od niedawna wypuszcza na rynek własne projekty ubrań i idzie jej coraz lepiej.

 

Jako że Lindsay Lohan wszędzie pełno, znalazła się i tutaj. Założyła dość zabawną sukieneczkę. Chyba naprawdę myśli, że jest Alicją z Krainy Czarów...