You Can Dance 2 - feralna edycja

Wszyscy pamiętamy pierwszą edycję You Can Dance . Świetni tancerze i osobowości sprawiły, że show okazało się wielkim hitem telewizyjnym. Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o 2 edycji.
You can't dance Wszyscy pamiętamy pierwszą edycję "You Can Dance" Jurorzy fatalnie oceniają poziom uczestników II edycji programu "You Can Dance". Pląsy niektórych uczestników nazywają krowimi Świetni tancerze i osobowości sprawiły, że show okazało się wielkim hitem telewizyjnym. Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o drugiej edycji. Obecną edycję możemy śledzić na ekranach naszych telewizorów w każdą środę. I kiedy pierwsza napawała optymizmem, a co za tym idzie pozwalała cieszyć się myślą, że Polak potrafi, druga już nie wzbudza tak pozytywnych odczuć. Nawet jurorzy są zniesmaczeni i porównują pląsy uczestników do "krów". Przypomnijcie sobie Gleba i Roofi z I edycji YCD i porownajcie z Gieorgijem i Żanetą z obecnej edycji. Dostrzegacie różnicę? U uczestników brakuje tego "czegoś", wyczucia rytmu i osobowości. Sami jurorzy są zawiedzeni poziomem swoich podopiecznych. Kiedy w 2007 roku "solówki" uczestników programu wzbudzały zachwyt i osłupienie, tym razem to rzadkie zjawisko. Czy hasło "Po prostu tańcz" zostało zbyt dosadnie odebrane i tancerze sobie tańczą... po prostu? Czy wina leży gdzieś w siłach nadprzyrodzonych i fatum, bo co odcinek to kontuzja? Czy uczestnicy drugiej edycji powtórzą sukces tych z pierwszej? Zapowiada się, że nie.

 

You Can Dance - po prostu tańcz doczekało się kolejnej edycji, którą możemy śledzić na ekranach naszych telewizorów w każdą środę.I kiedy pierwsza edycja napawała optymizmem a co za tym idzie, myśl, że Polak potrafi, druga już nie wzbudza tak pozytywnych odczuć. Nawet jurorzy są zniesmaczeni i porównują pląsy uczestników do "krów".

 

Gleba i Roofi z I edycji YCD:

 

 
 
Gieorgij i Żaneta z II Edycji YCD - widzisz różnicę?:
 
 
 

 

U uczestników brakuje tego "czegoś", wyczucia rytmu i osobowości. Sami jurorzy są zawiedzeni poziomem swoich podopiecznych. Kiedy w 2007 roku "solówki" uczestników programu wzbudzały zachwyt i osłupienie, tym razem to rzadkie zjawisko.

 

Roofi solówka z I edycji YCD:

 

 
 
Kamil z II edycji YCD i jego solówka:
 
 
 

 

Czy hasło "Po prostu tańcz" zostało zbyt dosadnie odebrane i tancerze sobie tańczą... po prostu? Czy wina leży gdzieś w siłach nadprzyrodzonych i fatum, bo co odcinek to kontuzja? Czy uczestnicy drugiej edycji powtórzą sukces tych z pierwszej? Zapowiada się, że nie.

 


 


 

 

 

Więcej o:
Komentarze (331)
You Can Dance 2 - feralna edycja
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Po co wogóle ten artykuł???Lubicie krytykować???To nie na forach!!!Może pójdziecie tam i zatańczycie,a uczestnicy was ocenią i opóblikują to na forach internetowych???Jak nie macie o czym pisać to nie piszcie!!!OBYDWIE CZĘŚCI SĄ SUPER!!!Pozdrawiam tych co się ze mną zgadzają JUSTI

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Jaki ten portal jest porypany!Nie można porównywac 2 edycji z 1!Liczy sie tu i teraz z reszta Tancerze 2 edycji to tancerze 2 edycji a tancerze 1 edycji to tancerze 1 edycji,w czym problem wy bałwany zafajdane?!

 • paulinka18

  Oceniono 8 razy 8

  i po jaką cholerę porównujecie roofiego z kamilem? zobaczcie na jakim etapie są uczestnicy z 2 edycji a na jakim etapie zostały nagrane tańce roofiego i gleby;/;/;/ obie edycje są świetne.. a każdy tancerz jest dobry w swojej technice.. widzicie tylko zle strony tańca kamila.. ale nie dostrzegacie tych dobrych.. napiszcie jeszcze krytykę na temat patryka.. to będziecie mieli korridę;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Porównajcie sobie lepiej Hip hop Gleby i Roofiego z Hip hopem Kryspina i Artura^a nie HH do jazzu :/ Oczywiście 2 edycja o WIELE lepsza od pierwszej. Pierwsza była za nudna.
  Gieorgij Rullez^ bo moja dziewczyna go uwielbia, to ja też na niego stawiałem. Mimo, że odpadł dla niej i tak zawsze będzie najlepszy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Nie macie już tematów do beznadziejnych plotek, więc uczepiliście się II edycji programu "YCD"? Ciekawe jak wy tańczycie!? Pewnie wasze "pląsy " mozna porównać do tańca najmłodszej grupy przedszkolaków (tj. obrót, klasnięcie podskok - i tak w kółko) !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  ci reporterzy nic nie wiedza a gadaja takie bzdury no nagadac na waszystkich to dobrze . I TAK WIDZICIE ZE KAZDY KRYTYKUJE WASZ REPORTARZ. TO PO CO PISAC TAKIE GLUPOTY NA CZYJS TEMAT . DZIEKUJE TYM KTUZY SA PO STRONIE OBY EDYCJI YCD.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Ja uwielbiam YCD. Jestem wielką fanką. Jednak według mnie lepsza i to o wiele lepsza jest druga edycja. I nie prawda, że uczestnicy 2 edycji nie są utalentowani i źle tańczą. Wręcz przeciwnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Jak dla mnie 1 edycja jest niewiele ale jednak trochę lepsza, chociaż druga nie jest najgorsza i zgadzam się z kolegą lub koleżanką że artur jest o wiele lepszy od roofiego i to bez porównania........!!!!!!! Wyglad to nie wszystko. A poza tym 1 edycję mimo ogromnego zaangażowania i talentowi gleby powinna wygrać natalia, takie jest moje zdania. co nie znaczy że nie podobaja mi się występy gleby.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  debile jesteście czy co ?? :| kozaki po porównali kiepaska solówke do najlepszej .. żaL 2 edysja jest zajebista .. jak nie macie o czym pisać to psizcie o swojej starej szmaty :|

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX