Joanna Jabłczyńska to polska Rihanna?

Jest piękna i utalentowana. Po ostatnim odcinku "Jak Oni Śpiewają" , w którym zaśpiewała "Umbrellę" Rihanny przekonała wszystkich, że ma wielki potnecjał. Czy to początek muzycznej kariery polskiej Rihanny? Joanna Jabłczyńska coraz bardziej przekonuje swoich fanów, że tak!
Polska Rihanna? Jest piękna i utalentowana Specjaliści oceniają, że słynna "Umbrella" Rihanny zaśpiewana przez Joasię Jabłczyńską w "Jak oni śpiewają" zabrzmiała lepiej od oryginału Po ostatnim odcinku "Jak oni śpiewają" , w którym zaśpiewała "Umbrellę" Rihanny, przekonała wszystkich, że ma wielki potencjał. Czy to początek muzycznej kariery polskiej Rihanny? Joanna Jabłczyńska coraz bardziej przekonuje swoich fanów, że tak! Pozornie dzieli je prawie wszystko. Jednak Joanna Jabłczyńska przekonała swoich fanów, że coraz więcej łączy ją z Rihanną. Aktorka w ostatnim odcinku "Jak oni śpiewają" nie tylko udowodniła , że potrafi śpiewać, ale też, że jest zdecydowaną faworytką do zwycięstwa w tym programie. Joasia zaśpiewała słynną "Parasolkę" Rihanny i jak twierdzą specjaliści wyszło to jej o wiele lepiej niż amerykańskiej gwieździe. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że aktorka wygląda na scenie naprawdę zmysłowo i jak tak dalej pójdzie, to wyrośnie nam nowa gwiazda na muzycznej estradzie. Czy Joasia pójdzie w ślady Rihanny? Plotek jest przekonany, że aktorka jest na dobrej drodze.

 

Pozornie dzieli je prawie wszystko. Jednak Joanna Jabłczyńska przekonała swoich fanów, że coraz więcej łączy ją z Rihanną . Aktorka w ostatnim odcinku "JOŚ" nikomu nie pozostawiła żadnych wątpliwości, że potrafi śpiewać, ale również, że jest zdecydowaną faworytką, żeby wygrać ten program.


Joasia zaśpiewała słynną "Parasolkę" Rihanny i jak twierdzą specjaliści wyszło to jej o wiele lepiej niż amerykańskiej gwieździe. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że aktorka wygląda na scenie naprawdę zmysłowo i jak tak dalej pójdzie, to wyrośnie nam nowa gwiazda na muzycznej estradzie. Czy Joasia pójdzie w ślady Rihanny? Plotek jest przekonany, że aktorka jest na dobrej drodze. Zresztą zobaczcie sami!

 


 

Więcej o:
Komentarze (363)
Joanna Jabłczyńska to polska Rihanna?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Joanna i tak nigdy nie dorówna rihannie!!!Rihanna jest świena i nikt ja nie pokona!!Między nimi jest DUŻA róznica!!

 • patkka

  Oceniono 6 razy 6

  haha . śmieszne . Jak można porównywać Rih do Asi ? Rihanna ma mocny głos i świetny ruch na scenie . Czego nie mogę powiedzieć o Asi . Owszem , jest fajna . Ale na pewno nie do takich piosenek jak " Umbrella " . Do takich trzeba mieć silną barwę głosu ; P .

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  KTO DOPUŚCIŁ TAKIE DZIECKO DO ŚPIEWANIA. DLACZEGO PORÓWNUJECIE TAKIE DZIECKO DO TAKIEJ KOBIETY JAK RIHANNA!!!ASIA TO ZERO I NIC WIECEJ DO SPIEWANIA SIE NIE NADAJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Rihanna ładniej śpiewa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  nie Ri o wiele ladniej spiewa!! bez porownania!! Ri zawsze najlepsza;)) ;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Joanna To ZERO
  A Rihanna To Jest Dopiero Ktoś :D:D:D
  Rihanna rządzi
  Kc Rihanna :*:*:*

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo lubię Rihannę i Asię, i to trzeba przyznać, że Joanna ma głos i, że może zostać gwiazdą muzyki POP ale 1. Nie będzie taka świetna jak Ri. Ale z piosenką sobie ładnie poradziła, gdyby nie to, że nie zaśpiewała wszystkich słów piosenki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Wiekszość z Was ma rację.Rihanna to prawdziwa gwiazda,której nie powinno porównywać się z byle kim...:p pozdro dla wszystkich fanów Rihanny ;) ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  szok........ poruwnują Jabłczyńska do prawdziwej gwiazdy??? mi jej wystep sie wogóle nie podobał ;P to Rihanna jest gwiazda nie ona !!!!! ble....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX