Iza Miko będzie jurorem w "You Can Dance"

Tego jeszcze w "You Can Dance" nie było. Do trójki surowych jurorów już wkrótce dołączy, prosto z Hollywood - piękna Iza Miko !
Iza Miko jurorem w "YCD" Nowa jurorka w programie. Do trójki surowych jurorów już wkrótce dołączy, prosto z Hollywood - piękna Iza Miko! Tego jeszcze w "You Can Dance" nie było. Do trójki surowych jurorów już wkrótce dołączy, prosto z Hollywood - piękna Iza Miko! W jednym z najbliższych odcinków "You Can Dance" pojawi się gościnnie Iza Miko - zdradziła aktorka w programie "Dzień Dobry TVN". Piękna Iza, która przyjechała do Polski z fabryki snów, żeby zagrać w filmie "Kochaj i tańcz", będzie oceniała uczestników show TVN. Iza zna się na tańcu jak mało kto: ma za sobą naukę w elitarnej, amerykańskiej szkole baletowej. Zasiądzie obok Weroniki Marczuk-Pazury, Agustina Egurroli i Michała Piróga. Szykuje się niezłe widowisko.

 

W jednym z najbliższych odcinków "You Can Dance" pojawi się gościnnie Iza Miko - aktorka zdradziła w programie "Dzień Dobry TVN". Piękna Iza, która przyjechała do Polski z fabryki snów, żeby zagrać w filmie "Kochaj i tańcz", będzie oceniała uczestników show TVN.

 

Iza zna się na tańcu jak mało kto, ma za sobą naukę w elitarnej, amerykańskiej szkole baletowej. Zasiądzie obok Weroniki Marczuk-Pazury, Agustina Egurroli i Michała Piróga . Szykuje się niezłe widowisko.Więcej o: