Doda pozwie producenta prezerwatyw?

Doda ma dystans do tego, co pisze prasa na jej temat. Jednak reklama prezerwatyw, to o jeden krok za dużo. Rabczewska zaprzecza, że kiedykolwiek reklamowała prezerwatywy i grozi kłamcom sądem.

 

Rzadko dochodzi do tego, żeby Doda dementowała pogłoski na swój temat. Jednak doniesienia prasy o tym, że Rabczewska reklamuje prezerwatywy ją oburzyły i postanowiła wszystkim wyjaśnić, jak było naprawdę z tą reklamą.

Wczorajsza publikacja, w jednym z tygodników zdecydowanie przekroczyła wszelkie granice! Mowa tutaj o domniemanej współpracy Dody z firmą Taboo.
Otóż raz na zawsze oświadczamy, że mimo wielkich starań ze strony producentów, Doda nigdy nie udostępniła swojego wizerunku, a tym samym nie reklamowała prezerwatyw ani innych produktów tej firmy i nigdy nie zamierza! Tym samym jakakolwiek mowa o kwocie honorarium dla Dody od firmy Taboo to zwyczajne oszustwo. Nie ma i nigdy nie było również mowy o obietnicach Dody na rzecz łódzkiego szpitala. Z powodu powyższych kłamstw i pomówień wypowiedzieliśmy również wynajem samochodu z emblematami producenta prezerwatyw, którym Doda poruszała się na koncerty.Jeżeli komukolwiek przyjdzie do głowy podobna "tania" reklama kosztem naszej Artystki, sprawę natychmiast skierujemy do sądu - napisała Rabczewska na swojej stronie.

To dość szybka reakcja Dody. Ciekawe, czemu tak piosenkarkę oburzyła zwykła plotka o reklamie. Przecież nieważne, co mówią, ważne, że mówią...

Więcej o:
Komentarze (43)
Doda pozwie producenta prezerwatyw?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  No, ale na zdjeciu widzimy, ze przejechala sie tym autem, fakt ze to nie taka reklama z krwi i kosci, ale ona sama w aucie z logami firmy, to swego rodzaju rekmala, czy ta pusta lalunia tego chce, czy nie...

 • czarna1990

  Oceniono 3 razy 1

  jak skandal to oczywiście z dodą na czele!!! dziennikarze stanowczo przesadzają

 • Gość: Gość

  0

  doda jest kol ale z prezerwatywami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Spodobało jej się w sądzie?

 • Gość: Gość

  0

  doda ma zle w glowie he he

 • Gość: Gość

  0

  taa... ale jak przyjzycie sie teledyskowi "katharsis" to jakich ona uzywa prezerwatyw??? taboo... lol?

 • Gość: Gość

  0

  doda doda zrób mi loda, albo lepiej nie, bo jeszcze mnie syfem zarazisz

 • Gość: Gość

  0

  Jest pusta.

 • Gość: Gość

  0

  doda to tania dziwka i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX