"Jak Oni Śpiewają" w rytmie disco- polo!

Muzyka musi być przebojowa! Wiele lat temu Polsat słynął z promocji muzyki disco-polo. Po latach ten gatunek muzyki wrócił do łask i już w najbliższym odcinku "Jak Oni Śpiewają" gwiazdy zaprezentują się w przebojach, które niegdyś podrywały do tańca stadiony i wiejskie dyskoteki. W programie pojawią się też wykonawcy tej muzyki!
W rytmie disco- polo! To nie żart W najbliższym odcinku "Jak Oni Śpiewają" usłyszymy i zobaczymy uczestników trzeciej edycji JOŚ w przebojach disco-polo. Zaproszono m.in. Ivana Komarenko W najbliższym odcinku "Jak Oni Śpiewają" usłyszymy i zobaczymy uczestników trzeciej edycji JOŚ w przebojach disco-polo. Do programu zaproszono m.in. Ivana Komarenko oraz zespół Bolter znany z przeboju "Daj mi tę noc". Wiadomo też, że stacja prowadzi rozmowy z zespołem Boys i zapomnianą nieco Shazzą. Gwiazdy disco-polo mają wspomagać wykonawców w ich występach. Pomysł jest dość oryginalny. Ale znając stosunek Eli Zapendowskiej i Edyty Górniak do przaśnych piosenek, uczestnicy show, będą musieli liczyć się z ostrą krytyką. Choć z drugiej strony powrót nieco zapomnianych gwiazd może sprawić, że Polacy na nowo zainteresują się tym gatunkiem. Wyobrażacie sobie Joasię Jabłczyńską w przeboju "Daj mi tę noc"?


To nie żart. W najbliższym odcinku "Jak Oni Śpiewają" usłyszymy i zobaczymy uczestników trzeciej edycji JOŚ w przebojach disco-polo. Do programu zaproszono m.in. Ivana Komarenko oraz zespół Bolter znany z przeboju "Daj mi tę noc". Wiadomo też, że stacja prowadzi rozmowy z zespołem Boys i zapomnianą nieco Shazzą. Gwiazdy disco-polo mają wspomagać wykonawców w ich występach. Pomysł jest dość oryginalny.

 

Ale znając stosunek Eli Zapendowskiej i Edyty Górniak do przaśnych piosenek, uczestnicy show, będą musieli liczyć się z ostrą krytyką. Choć z drugiej strony powrót nieco zapomnianych gwiazd może sprawić, że Polacy na nowo zainteresują się tym gatunkiem.

 

Wyobrażacie sobie Joasię Jabłczyńską w przeboju "Daj mi tę noc"? Tym, którzy nie wiedzą o co chodzi, Plotek przypomina tę piosenkę w oryginalnym wykonaniu.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (33)
"Jak Oni Śpiewają" w rytmie disco- polo!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  daj mi te noc....

 • nati2226

  Oceniono 1 raz 1

  Ibisz do cholery schowaj te dwa paluchy. Na kazdym zdjeciu ta sama poza...czlowieku litosci

 • Gość: Gość

  0

  E no ;D wkoncu cos normalnego xD Pozdro ;D

 • Gość: Gość

  0

  wiejskich dystkotekach.. dbre!!!!! disco polo to ja sie nauczyłam sluchac w wielkim miescie:P a mieszkam w malej wiosce:P

 • Gość: Gość

  0

  disco polo rządzi :)

 • Gość: Gość

  0

  ale ta chinka ci cho pek jest denna

 • Gość: Gość

  0

  Nie rozumiem do konca wyjatkowo agresywnej krytyki z ktora spotyka sie Disco polo. Przeciez disco polo nie pretenduje do roli gornolotnej wyrafinowanej muzyki godnej filozoficznego dyskursu. To jest muzyka do zabawy i swobodnego tanca, niczego wiecej! nie podoba sie, to nie sluchac!

 • Gość: Gość

  0

  Moniki Dryl nie ma więc się niech wypchają..

 • Gość: Gość

  0

  nie no "daj mi te noc" to wcale nie jest disco polo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX