Skrzynecka wygryzie Foremniak?

Wszyscy martwili się o Kasię Skrzynecką, że na dobre porzuci aktorstwo na rzecz konferansjerki w "Tańcu z gwiazdami". Bez obaw! Skrzynecka wraca do aktorstwa! Wkrótce pojawi się w polsatowskim serialu "I kto tu rządzi"!

 

Zobacz Kasia Skrzynecka zazdrosna o byłego partnera

Media spekulują już od dawna, że Kasia Skrzynecka przeistoczyła się z aktorki w zwykłą prezenterkę. A tymczasem już w najbliższą sobotę po kilku latach przerwy Kasia pojawi się na ekranach telewizyjnych w nowej roli w serialu "I kto tu rządzi" na antenie Polsatu.

 

Na razie nie wiadomo, jak długo będzie się tam pojawiać. Ale najważniejsze, że Skrzynecka zagra u boku m.in. Małgorzaty Foremiak , którą przecież miała okazję poznać w "Tańcu z Gwiazdami". Po kilku latach przerwy obie panie znowu mają możliwość, żeby razem pracować.

Pani Kasia zagra na razie gościnnie. Nie jest jednak pewne, że to tylko przygoda, bo Polsat rozważa możliwość, żeby podjąć stałą współpracę z aktorką - opowiada pracownik Polsatu.

Złośliwi twierdzą, że Skrzynecka może nawet wygryźć Foremiak, bo ponoć zdjęcia do serialu wypadły całkiem nieźle. Ale czy to wielki powrót Kasi do aktorstwa? Przekonamy się niedługo!

 

Małgorzata Foremniak