Roxi i Santi odpadli z You Can Dance

Kolejna porcja emocji za nami. W ostatnim You Can Dance czekało na nas sporo niespodzianek. Z programu odpadła kolejna dwójka uczestników. Co jeszcze się wydarzyło?

 

Ogólnie rzecz biorąc, to wszyscy uczestnicy są fajni, ale niekoniecznie dobrze radzą sobie w innych stylach niż te, w których się specjalizują. Gieorgij Puchalski dostał po łapach za swojego walca. Agustin Egurrola nie szczędził słów krytyki, a Michał Piróg stwierdził:

 

- Podobno w Holandii już krowy tańczą!

 

Za nieciekawy taniec dostało się również Żanecie Majcher, która z radością oznajmiła, że na szczęście nie przewróciła się w czasie występu. Oboje musieli walczyć w dogrywce o dalszy udział w programie i obojgu się udało!

 

Nie tylko z nerwami, ale i z bólem zmagała się Ania Radomska, która na próbie generalnej upadła i musiała wystąpić w bardzo gustownym gipsie na ręce. Nie przeszkodziło jej to w wykonaniu niezłego show.

 

Miejsce Natalii Wojdak, która musiała zrezygnować z programu, zajęła Kasia "Milla" Kordzińska, która tydzień temu odpadła z You Can Dance. W tym tygodniu padło na fajną parę. Z programem i kolegami pożegnali się Roxana "Roxi" Saniuk i Kamil "Santi" Węsierski.

 

Kto podobał Wam się najbardziej?