"Gwiezdny Cyrk" już finał! Ostatni?!

Już za kilkanaście godzin ostatnia odsłona "Gwiezdnego Cyrku". Do rywalizacji o Złotą Gwiazdę Cyrkową staną trzy osoby: Anna Powierza, Kamila Poryczk i Marek Siudym. Warto oglądać ten finałowy odcinek show, , bo coraz bardziej realne jest to, że program zniknie z anteny bezpowrotnie.

 

To ostatni dzień zmagań w "Gwiezdnym Cyrku" . W ubiegły czwartek największą liczbę głosów zdobyła Kamila Porczyk - wykonała trudne 2 numery i zdobyła najwięjkszą liczbę punktów - 16,5. Za nią, ex aequo, na drugim miejscu, znaleźli się Anna Powierza i Marek Siudym. Oboje zdobyli po 16 punktów. Najmniej punktów dostał tym razem Piotr Pręgowski - 15,25 i tym samym pożegnał się z programem.

 

W finałowym odcinku w trudnej cyrkowej sztuce zmierzy się już tylko 3 uczestników: Kamila Porczyk, Ania Powierza i Marek Siudym. Każde z nich wykona po 2 numery - m. in. Marek Siudym zaprezentuje się w numerze - duży lopping, Kamila Porczyk zaprezentuje luźną linę, a Ania Powierza wykona, m. in. numer o tajemniczej nazwie sztrabaty.

 

To może być jednak ostatni odcinek "Gwiezdnego Cyrku" - w ogóle. Polsat więcej stracił na tym programie niż zyskał. I wszystko wskazuje, że jesienią nie pokaże się jego druga edycja. Nieoficjalnie wiadomo, że zarząd stacji myśli o wprowadzeniu innego programu. Jakiego? Decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych miesiącach.