Daniel Radcliffe odnalazł tajemniczą nieznajomą

Kilka dni teku Kotek pisał, że Daniel Radcliffe pilnie poszukuje dziewczyny, która spoglądała w jego stronę w czasie imprezy w Australii. Znalazła się! Niestety, wygląda na to, że nic z tego nie będzie!

 

Tajemniczą dziewczyną, o której Daniel Radcliffe nie mógł zapomnieć, okazała się 20-letnia Cassie McKay, pracownica zakładów ubezpieczeń. Para spotkała się przy okazji pofestiwalowej imprezki i nie mogli oderwać od siebie oczu. Daniel, jak sam zapewniał, próbował zdobyć numer telefonu dziewczyny, jednak nie mógł jej znaleźć. W końcu udało się! Za pośrednictwem gazety, zgłosiła się Cassie, która myśli, że chodzi właśnie o nią. Nie spodziewała się, że krótka rozmowa zrobi takie wrażenie na młodym aktorze.

 

- Przedstawiliśmy się sobie i chwilę porozmawialiśmy - mówi Cassie. - Byłam nim trochę zafascynowana, stąd to zerkanie na siebie i uśmiechy.

 

Niestety nic z tego nie będzie. Cassie jest od ponad dwóch lat w szczęśliwym związku i nie ma zamiaru tego zmieniać. Na pewno pochlebia jej adoracja ze strony popularnego aktora, jednak na tym koniec. Na pewno chciałaby się spotkać jeszcze z Danielem w Wielkiej Brytanii.

 

Na pamiątkę zostało jej tylko zdjęcie z imprezy:

 

Więcej o: