Doda "Diamond bitch" on the beach!

Doda intensywnie myśli o swoich fanach i powrocie na estradę. Gwiazda przygotowuje od kilku tygodni reedycję swojej debiutanckiej płyty "Diamond Bitch". Na krążku znajdą się nowe piosenki, a sam album do sklepów trafi latem. Jednak jak twierdzą wtajemniczeni Rabczewska szykuje dla wszystkich wielką niespodziankę. Jaką? Pokazy na plaży!


To ma być wielka niespodzianka. Doda najwidoczniej znudziła się zasiadaniem w jury show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i postanowiła wrócić do muzyki. Od kilku tygodni artystka pracuje nad nowymi piosenkami, które pojawią się na albumie. Jego reedycja ukaże się już latem. Tylko wtajemniczeni wiedzą o planach Rabczewskiej, która ponoć chce zorganizować dla swoich fanów koncerty promocyjne na plaży.

Prace trwają. W każdej chwili zmieniają się koncepcje. Dorota jest ostrożna w ujawnianiu swoich planów, bo w końcu media depczą jej po piętach. Słyszałam jednak, że w planach ma kilka wakacyjnych koncertów nad morzem. Dosłownie na plaży - opowiada przyjaciółka Dody.

Czyżby Rabczewska zdecydowała się promować nowe przeboje na plaży wśród leżaków? Pomysł jest na tyle intrygujący, że jeśli doczeka się realizacji może przynieść fanom Dody sporo zabawy i niezapominanych chwil. Tak trzymać!

Więcej o:
Komentarze (55)
Doda "Diamond bitch" on the beach!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Doda JEst Lepsza OD Wszytkich NAwet OD TEj Piepszonej Edysy Górniak I i tej Pomaranczy (mandaryny)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nom, fajnie by bylo :D woda, plaza etc. :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Niech się wykąpie podczas sztormu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nio też wybieram się na tą plażę!!!!!!!!! może się spotkamy????????!!!!!!!!!!!! hehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Te Szystkie Zdjecia To Podruba dziwne ze na kazdych stronach smiejom sie z dody i tylko pokazujom wszedzie to tylko jedno zdjcie www.klopsik.pl/images/articles/bezmakijazu/doda1.jpg

 • kasia222

  Oceniono 1 raz 1

  ona i tak jest najlepsza:):):):)

 • Gość: Gość

  0

  no prosze, grafika kulciaka na plotku...buahahaha

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  lubie twoje piosenki

 • Gość: Gość

  0

  Kocham Cie Doda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciałbym cie kiedys spotkac :(:(:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX