Paris Hilton i Nicole Richie - podwójny ślub

Miłość nie zna ograniczeń. Paris Hilton tak bardzo zakochała się w Benjim Maddenie, że zapragnęła poślubić go jak najszybciej. Co więcej, udało jej się namówić Nicole Richie do podwójnego ślubu. Czy może być coś bardziej bajkowego od podwójnego ślubu przyjaciółek od serca i braci bliźniaków? Pytanie tylko, po co to robić?

 

Nicole Richie i Joel Madden są parą już od jakiegoś czasu. Obecnie wspólnie zmagają się z wychowywaniem maleńkiej córeczki Harlow. Druga para, czyli Paris Hilton i Benji Madden, spotykają się ze sobą dopiero od lutego, ale uczucie między nimi rozkwita z dnia na dzień. Miłość dopadła obie pary do tego stopnia, że chcą urządzić podwójne wesele!

 

Wszystko fajnie i słodko, ale znawcy tematu nie pozostawiają na dziewczynach suchej nitki. W ich opinii całe wydarzenie nie będzie miało nic wspólnego z miłością. Chodzi jedynie o rozgłos, na którym zgarną miliony!

 

- Ona (Hilton) robi to, jak zwykle, dla skupienia na sobie uwagi. To tylko chwyt medialny dla rozgłosu. Dokładnie jak wszystko, co ona robi - mówi przyjaciel panny Hilton.

 

A może ktoś nie docenia potęgi uczucia panny Paris...