Doda Moralnego Niepokoju

Krzysztof Zanussi widzi w Dodzie potencjał. Druga Madonna, chciałoby się powiedzieć. Nic dziwnego, że zarówno reżyser i piosenkarka nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i być może niebawem wrócą do współpracy.

 

O co chodzi? Musical czy Kino Moralnego Niepokoju?

 

Nie skończyły się jeszcze zdjęcia do najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego. A tymczasem aż huczy od plotek na temat debiutu Rabczewskiej w filmie. Piosenkarka ponoć wypadła na planie filmu znakomicie, dlatego reżyser nie wyklucza, że w niedalekiej przyszłości powróci do współpracy z Dodą. Kiedy?
Tego nie wiadomo, a przynajmniej nikt nie chce tego potwierdzić oficjalnie. Ale jak dowiedział się Plotek jest spora szansa, że Doda wróci na plan filmowy do Zanussiego w przyszłym roku. Ponoć reżyser chce tym razem obsadzić piosenkarkę w głównej roli.

Słyszałam rozmowy na ten temat. Jest owszem za wcześnie, żeby mówić o szczegółach. Ale pan Zanussi chce rozpocząć pracę nad nowym filmem w przyszłym roku. Wiem, że zaprosił już do pracy przy nim Dodę. Ale to nie jest specjalnie ciekawa informacja, bo oboje bardzo się polubili, a poza tym Dorotka bardzo zaangażowała się w aktorstwo i chce spróbować swoich sił w filmie - opowiada przyjaciółka Dody.

Na razie jednak Krzysztof Zanussi i Doda szykują się na jesień do premiery pierwszego wspólnego filmu "Serce na dłoni" . Jednak znając Rabczewską i jej podejście do tego, co robi, dopnie swego i z pewnością zobaczymy ją w przyszłości w niejednym filmie dużym ekranie.

 

Może remake ''Barw Ochronnych''?