Daniel Radcliffe pilnie poszukuje tajemniczej piękności!

Po pierwsze, Daniel Radcliffe i Emma Watson nie są parą. Po drugie, odtwórca roli Harry'ego Pottera poszukuje pewnej kobiety. Kim ona jest? Dobre pytanie, bo sam Daniel Radcliffe nie wie, jak dziewczyna ma na imię.

 

Daniel Radcliffe nie ma szczęścia do kobiet. Okazuje się, że pieniądze i sława wcale nie zapewniają powodzenia w miłości. Ostatnio aktor "poznał" pewną młodą, piękną kobietę przy okazji jakiejś pofestiwalowej imprezki w Australii. Niestety Daniel nie wie, kim jest dziewczyna, jak ma na imię, ani gdzie można ją znaleźć. Jedyne, co wiadomo, to to, że dziewczyna jest Australijką. Daniel Radcliffe jest zawiedziony, bo być może uciekła mu sprzed nosa miłość jego życia.

 

- Wpatrywała się we mnie całą noc i kiedy chciałem wziąć jej numer, nie mogłem jej nigdzie znaleźć - żalił się Daniel. - Przez godzinę próbowałem ją znaleźć.

 

Niestety nie udało się znaleźć tajemniczej nieznajomej. Z pomocą odtwórcy roli Harry'ego Pottera ruszyła gazeta Daily Telegraph z Sydney. Gazeta prosi, aby młoda dziewczyna, której szuka Daniel Radcliffe, skontaktowała się z nimi. Możecie zobaczyć to TUTAJ!

 

Gdyby Daniel w końcu odnalazł tajemniczą kobietę, to byłby to świetny materiał na komedię romantyczną!

 

Więcej o: