Marek Kaliszuk już nam nie zatańczy

Kolejny emocjonujący odcinek show "Taniec z Gwiazdami" za nami. W programie pozostało już tylko 6 par, a w ostatnią niedzielę pożegnaliśmy się z parą Marek Kaliszuk -Nina Tyrka. Kto był najlepszy o ostatniej odsłonie "TzG"?

 

Tym razem gwiazdy tańczyły do francuskich przebojów i z racji tego brakowało trochę ognistych rytmów i energetycznych tańców, ale i tak było bardzo miło pooglądać zmagania znanych i lubianych na parkiecie. Mariusz Pudzianowski nie był tym razem faworytem jury, ale i tak kochająca publika nie pozwoliła mu odpaść z programu. Swoim tańcem nie powalili i tym razem Ania Bosak i Robert Janowski, ale oni również mają sporą grupę zagorzałych fanów, którzy co niedzielę wysyłają na nich SMS-y.

 

Fajnie wypadł Wojtek Łozowski oraz bardzo profesjonalnie tańcząca Magdalena Walach. Jury doceniło również popisy taneczne Tamary Arciuch, której francuskie klimaty zdecydowanie przypadły do gustu.

 

Z programem pożegnał się Marek Kaliszuk, który, jak pamiętamy, zagrożony był już w zeszłym tygodniu. Tym razem nie udało mu się zdobyć wystarczającej liczby głosów.

 

Kot podobał Wam się najbardziej?