Kammel zatańczy krakowiaka z tancerką z "You Can Dance"!


Tomasz Kammel po tym jak pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami" zapowiedział, że nie porzuci tańca. Prezenter Dwójki to człowiek honoru i zgodnie z obietnicą, umie dotrzymać słowa. Kammel od pewnego czasu spotyka się z tancerką You Can Dance i intensywnie z nią ćwiczy tańce ludowe. W jakim celu?

 

Tomasz Kammel coraz bardziej nas zaskakuje. Przystojny prezenter Dwójki nie osiadł na laurach i wciąż dużo pracuje. Jakiś czas temu Tomek zatęsknił za tańcem i postanowił wrócić na parkiet.

 

Jak dowiedział się Plotek, Kammel prawie codziennie spotyka się z Idą Nowakowską uczestniczką programu "You Can Dance". Oboje godzinami ćwiczą w jednym z warszawskich klubów układy choreograficzne do ... krakowiaka. Przygotowują się na galę ludowego zespołu "Warszawianka" z Uniwerystetu Warszawskiego. Próby idą pełną parą, bo koncert odbedzie sie 22 kwietnia w kongresowej o 18:00.

Tomek od lat jest zaprzyjaźniony z uninwersytecką "Warszawianką". Działa w niej charytawtynie w wielu akcjach. Tym razem zatańczy coś wyjątkowego, ale nie mogę zdradzić, co dokładnie. Mogę też potwierdzić, że rzeczywiście wystąpi Ida Nowakowska, która zresztą poprowadzi cały koncert - opowiada Kama Gackowska, manadżer Kammela.

Cóż widać Tomek wcale nie martwi się chwilowymi kłopotami w Dwójce. I dobrze, bo w końcu taniec jest dobry na wszystko. A jeśli jeszcze służy szczytnym celom, to tym bardziej warto się w niego angażować. Plotek jest ciekaw jak Kammel wypadnie w krakowiaku?