Doda i narzeczona Koterskiego - co je łączy?

Misiek Koterski jest zakochany po uszy w Beacie Sadurskiej. Oboje łączy nie tylko związek, ale również interesy. Narzeczona Koterskiego jest jego manadżerem i od lat marzyła o tym, żeby pracować w mediach. Mało kto wie, że Beata ma wiele wspólnego z Dodą. O co chodzi?


Świat jest mały. Nie zdawaliśmy sobie nawet z tego sprawy jak bardzo. Okazuje się, że Beata Sadurska narzeczona Michała Koterskiego ma tak wiele wspólnego z Dodą Rabczewską . Obie są piękne i do tego obracają się w branży show-biznesu. Rabczewska bryluje na salonach i na estradzie, a piękna narzeczona Miśka załatwia wiele spraw związanych z jego pracą.

 

Zarówno Doda i Beata są również przebojowe i swoją karierę zaczynały w tym samym programie. Beata ma w swoim życiu podobnie jak Rabczewska przygodę z polsatowskim reality show "Bar". Obie wystąpiły w 2002 roku, ale w dwóch różnych edycjach tego widowiska. Od zawsze pociągał ją show-biznes, dlatego, jako manadżer Koterskiego sprawdza się znakomicie.

 

Cóż widać Doda i Beata zaczynały podobnie swoje kariery. Plotek jest ciekaw, kto jeszcze w polskim show - biznesie zaczynał podobnie swoją karierę.