Koterski przegrywa z Wojewódzkim i Majewskim!

Aż dwa miliony więcej Polaków ogląda program Szymona Majewskiego niż Miśka Koterskiego. Polsatowski show przegrywa też z Kubą Wojewódzkim, który ma ponad 2 miliony widzów. A to oznacza, że program Michała Koterskiego nie podbił serc Polaków.

 

To pojedynek gigantów. I jak na razie Michał Koterski po dwóch odcinkach swojego programu przegrywa. Bo jak donoszą Wirtualne Media, polsatowskie show obejrzało zaledwie 1,29 mln widzów. Dla porównania talk-show Kuby Wojewódzkiego przyciąga ponad 2 miliony Polaków. A już absolutnym liderem jest "Szymon Majewski show" - 3 miliony widzów.

 

Być może nad sukcesem Majewskiego pracuje cały sztab specjalistów, jak zarzucał mu ostatnio Michał Koterski , ale wyniki tej pracy są widoczne gołym okiem.

 

Michał Koterski nie powinien się podłamywać. W końcu wyniki oglądalności dwóch pierwszych odcinków nie przesądzają jeszcze o przyszłości jego show. Być może Misiek miałby więcej widzów, gdyby jego show Polsat pokazywał nieco wcześniej niż o 23.00. To w sumie późna godzina, a wielu widzów, o tej porze po prostu idzie spać. Złym pomysłem okazała się też emisja powtórek programu w poniedziałkowe wieczory. Show Koterskiego nadawany jest równocześnie z programem Szymona Majewskiego.