Dima Bilan szuka żony w Polsce?

Jest przystojny i bogaty. Dima Bilan , według rosyjskiej edycji miesięcznika "Forbes", jest w trójce najbogatszych gwiazd rosyjskiego show-biznesu. Dima za kilkanaście dni przyjedzie do Polski, żeby zagrać koncert. Gwiazdor słyszał sporo o urodzie Polek i ma nadzieje, że znajdzie wśród nich wybrankę swojego serca.

 

Dima Bilan, zdobywa kolejnymi przebojami serca fanów w całej Europie. W tym po raz drugi reprezentuje Rosję w konkursie Eurowizji. Ale przed festiwalem spędzi kilka dni w Warszawie, gdzie m.in. zagra jeden koncert w klubie Palladium.

 

Szczegóły pobytu piosenkarza są wielką tajemnicą, bo Rosjanin ponoć zastrzegł sobie nawet w obawie przed fotoreporterami miejsce, w którym się zatrzyma. Jak łatwo się domyśleć rosyjski gwiazdor z pewnością zatrzyma się w jakiś luksusowym hotelu, gdzie będzie mógł wypocząć i przygotować się do spotkań z fanami w Polsce.

 

Tylko wtajemniczeni wiedzą, że Dima Bilan jest samotnym facetem, któremu marzy się związek z piękną kobietą. Czy piosenkarz znajdzie prawdziwą miłość w Polsce?

 

Dima Bilan to wielka gwiazda nie tylko w Rosji, ale w wielu krajach Europy. Według rosyjskiej edycji magazynu "Forbes", to trzecia gwiazda tego kraju po tenisistce Szarapowej i Ałłie Pugaczowej. Dima jest kawalerem, ma mnóstwo kasy i może warto, by poznał którąś z naszych celebrytek. Tym bardziej, że podobno uwielbia Polki.