Piotr Rubik szykuje ślubny prezent dla Paskudzkiej!

Piotr Rubik kilka dni temu wrócił do kraju, żeby w końcu nabrać sił i zająć się przygotowaniami do ślubu. Uroczystość jak wiadomo odbędzie się w maju we Wrocławiu, gdzie obecnie mieszka narzeczona Agata Paskudzka. Kompozytor ponoć szykuje wyjątkową niespodziankę dla Agaty. Jaką?

 

Już tylko kilka tygodni dzieli Piotra Rubika i Agatę Paskudzką od dnia, w którym powiedzą sobie we wrocławskiej katedrze sakramentalne "tak". Oboje przygotowywali się do tego wydarzenia prawie dwa lata.

 

Jak wiadomo, wszystkie drobiazgi, w tym lista gości, spoczywa na barkach Agaty i jej rodziny, która postanowiła zająć sie przygotowaniem samej imprezy. Kompozytor dał narzeczonej wolną rękę. Ale w jednym zrobił wyjątek, chodzi oczywiście o oprawę muzyczną wesela, za którą będzie odpowiadać on sam. Znajomi Rubika twierdzą, że kompozytor od kilku miesięcy pracuje nad wyjątkową mszą, którą ponoć wszyscy usłyszą podczas ślubu w kościele. To podobno prezent dla Agaty Paskudzkiej od przyszłego męża.

 

Zapowiada się więc światowa premiera nowych kompozycji Rubika, ale tym razem orkiestrą nie będzie dyrygował Piotr Rubik, tylko ktoś z jego przyjaciół. Zresztą trudno się temu dziwić, skoro Rubik w tym czasie, będzie stał przed ołtarzem i brał ślub. Plotek trzyma kciuki!