Michał Koterski "wbija szpilę" w Szymona Majewskiego

Misiek Koterski nie chce być konkurentem Kuby Wojewódzkiego. Jak już ma sobie wybierać rywala, to woli Szymona Majewskiego . To z niego ostro drwi w ostatnim wywiadzie dla "Angory".

 

Po ostatnim wywiadzie Michała Koterskiego dla "Angory" zawrzało! Misiek jak zwykle strzępi sobie język i stanowczo odcina się od tego, że jest konkurentem Kuby Wojewódzkiego. Zapewnia wszystkich, że żyje w dużej zgodzie z Kubą i podkreśla, że jego kumpel jest o wiele bardziej kreatywny od Szymona Majewskiego . Zresztą sami przekonajcie się, co myśli Koterski o programie Majewskiego.

Czy Pan wie, że "Szymon Majewski show" jest kręcony przez 4 godziny? Z czego jest montowane 40 minut. Rozmowy z gośćmi trwają 1,5 godziny, z czego na ekranie oglądamy tylko 20 minut. Ten program jest sklejką rewelacyjnego producenta Rinke Rooyensa i sukces tego programu to jego zasługa. U Kuby nie ma montażu, żadnego skrótu. Lubię prawdę a Szymon jest trochę wytworem telewizyjnym - opowiada Koterski.

Tak ostro jeszcze nie było. Na razie nie wiadomo, co o tym wszystkim myśli Majewski, ale znając go z pewnością nie puści tego Koterskiemu płazem. W końcu Misiek wypowiada się na temat jednego z najbardziej lubianych przez Polaków satyryków.

Więcej o:
Komentarze (188)
Michał Koterski "wbija szpilę" w Szymona Majewskiego
Zaloguj się
 • imposing_angel

  Oceniono 7 razy 5

  Sorry ale program koterskiego to P.L.A.G.I.A.T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po za tym widać ze selekcjonują dobre kawałki w Majewskim a do Wojewódzkiego nic nie mam ale bez przesady.. Nie robmy z Majewskiego kretyna który sam nic nie potrafi! koterski to cienki bolek przy Szymonie!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ja pierdacze!!!
  Żenada, Koterski chce drwić z człowieka któremu nie dorasta do podeszwy, buhaha...
  Debilu, lepiej popatrz na swój program, nie potrafisz sam zrobić nic śmiesznego, kompletnie nic, a Szymon miał zarąbisty pomysł na program.
  jeśli cie nie zdejmą we wrześniu to oznacza że stacja nie ma żadnych pomysłów na nowy program, tak trzymać.
  I jeszcze raz powiesz coś o moim idolu!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Przecież ten misiek to ciota. Udaje fajnego a tak naprawdę to debil

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Katastrofa - gó.. zalewa nas, strach włączyć telewizor - Szymony, Lisy teraz jakieś nie znające polskiego Miśki> Boże ratuj!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Czlowiek krytykuje innych z zazdrosci,
  zazdrosci bo chce byc tacy jak oni.
  MISIU CZYTAJ UWAZNIE. I USUN SIE W CIEN Z TV

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  SZYMON SZYMON I JESZCZE RAZ SZYMON KOTERSKI NIECH SIE ZAWIJA PARÓWA JEDNA BEZ TALENTU I POJECIA !!!!!!!! SZYMON JEST JEDEN !!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  szymon jest 100 razy lepszy od koterskiego. koterski nawet śmieszny nie jest... kariere zrobił dzięki tatusiowi...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  szymon, komu ty pomagales? On to ma po matce karierowiczce bez skrupulow i sumienia.Sraja na rece ktore mu sie podaje.Jaka matka taki syn.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  a ja tam Miśka lubię, Kubę i Szymona też ale Misiek mi się podoba fizycznie, jest moim ideałem mężczyzny:) ma wszystko co powinien mieć prawdziwy facet i cokolwiek by zrobił czy powiedział i tak będę się uśmiechać kiedy usłyszę: Misiek Koterski!!!:):):) MIŚKU!!BUŹKI BUŹKI:*:*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX