Michał Koterski "wbija szpilę" w Szymona Majewskiego

Misiek Koterski nie chce być konkurentem Kuby Wojewódzkiego. Jak już ma sobie wybierać rywala, to woli Szymona Majewskiego . To z niego ostro drwi w ostatnim wywiadzie dla "Angory".
Koterski o Majewskim Po ostatnim wywiadzie Michała Koterskiego dla "Angory" zawrzało! Misiek Koterski nie chce być konkurentem Kuby Wojewódzkiego. Jak już ma sobie wybierać rywala, to woli Szymona Majewskiego . Misiek Koterski nie chce być konkurentem Kuby Wojewódzkiego. Jak już ma sobie wybierać rywala, to woli Szymona Majewskiego . To z niego ostro drwi w ostatnim wywiadzie dla "Angory". Misiek jak zwykle strzępi sobie język i zapewnia wszystkich, że żyje w dużej zgodzie z Kubą i podkreśla, że jego kumpel jest o wiele bardziej kreatywny od Szymona Majewskiego . Zresztą sami przekonajcie się, co myśli Koterski o programie Majewskiego. Czy Pan wie, że "Szymon Majewski show" jest kręcony przez 4 godziny? Z czego jest montowane 40 minut. Rozmowy z gośćmi trwają 1,5 godziny, z czego na ekranie oglądamy tylko 20 minut. Ten program jest sklejką rewelacyjnego producenta Rinke'a Rooyensa i sukces tego programu to jego zasługa. U Kuby nie ma montażu, żadnego skrótu. Lubię prawdę, a Szymon jest trochę wytworem telewizyjnym - opowiada Koterski. Tak ostro jeszcze nie było. Na razie nie wiadomo, co o tym wszystkim myśli Majewski, ale znając go, z pewnością nie puści tego Koterskiemu płazem. W końcu Misiek wypowiada się na temat jednego z najbardziej lubianych przez Polaków satyryków.

 

Po ostatnim wywiadzie Michała Koterskiego dla "Angory" zawrzało! Misiek jak zwykle strzępi sobie język i stanowczo odcina się od tego, że jest konkurentem Kuby Wojewódzkiego. Zapewnia wszystkich, że żyje w dużej zgodzie z Kubą i podkreśla, że jego kumpel jest o wiele bardziej kreatywny od Szymona Majewskiego . Zresztą sami przekonajcie się, co myśli Koterski o programie Majewskiego.

Czy Pan wie, że "Szymon Majewski show" jest kręcony przez 4 godziny? Z czego jest montowane 40 minut. Rozmowy z gośćmi trwają 1,5 godziny, z czego na ekranie oglądamy tylko 20 minut. Ten program jest sklejką rewelacyjnego producenta Rinke Rooyensa i sukces tego programu to jego zasługa. U Kuby nie ma montażu, żadnego skrótu. Lubię prawdę a Szymon jest trochę wytworem telewizyjnym - opowiada Koterski.

Tak ostro jeszcze nie było. Na razie nie wiadomo, co o tym wszystkim myśli Majewski, ale znając go z pewnością nie puści tego Koterskiemu płazem. W końcu Misiek wypowiada się na temat jednego z najbardziej lubianych przez Polaków satyryków.