"Taniec z Gwiazdami"- ósma edycja jesienią! Z Ewą Sonnet?

Nie skończyła się jeszcze 7. edycja "Tańca z Gwiazdami" , ale TVN już szykuje kolejną na jesień. Tym razem zapowiada się walka o duże nazwiska, bo TVP i Polsat również szykuje kolejne serie swoich programów. Kto pojawi się zatem w 8. edycji "Tańca z Gwiazdami"?


To może być wielka bitwa o gwizdy, bo TVN wysoko postawił poprzeczkę i do 8. edycji chce ściągnąć nie miejsze gwiazdy niż wcześniej. Nową edycję programu poprowadzą tradycyjnie Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Nie będzie też prawdopodobnie żadnych zmian w składzie jury.

 

Niestety, jak zwykle największy kłopot stacja może mieć z uczestnikami, bo skompletowanie listy 13 par uczestników, to niełatwe zadanie. Tym bardziej, że tyle samo gwiazd poszukuje TVP i Polsat do swoich programów.


A to oznacza, że w nadchodzącym sezonie padną kolejne rekordy wysokości honorariów, które TVN zapłaci za udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jak dotąd najwięcej dostała Kasia Figura, bo 50 tys. za jeden odcinek.

 

Na razie nie wiadomo, kto pojawi się w nowej edycji show, ale wśród kandydatów wymienia się Tomasza Karolaka , nieco zapomnianą Monikę Brodkę oraz piękną Kasię Pietras, która poległa w TVP w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

 

Być może tym razem w programie pojawi się Ewa Sonnet , która odmówiła udziału w siódmej edycji "TzG", bo pracowała nad nową płytą. Do jesieni zostało sporo czasu więc być może tym razem piosenkarka się wyrobi.

 

Plotek najbardziej chciałby zobaczyć w tej edycji Dodę, która chyba ma już dość siedzenia na tronie.