"Gwiazdy tańczą na lodzie" - będzie 3 edycja

Producenci show "Gwiazdy tańczą na lodzie" wzięli sobie mocno do serca nasze uwagi i próbują poprawić nudnawą formułę programu. Plotek dowiedział się, że nieoficjalnie TVP przymierza się do poszukiwania gwiazd do 3 edycji lodowego widowiska. O co chodzi?

 

W ostatnim odcinku show "Gwiazdy tańczą na lodzie" pojawiły się zmiany, które mają ożywić program. Są na razie niewielkie, ale zauważyła je nawet Doda Rabczewska, która nie zasiadała w tronie dwa tygodnie temu.

O jej nie ma kanapy, co się stało? - zapytała Doda.

Nie ma już kanapy, na której zasiadały gwiazdy po swoich występach i już nie będzie. To tylko jeden z pomysłów, żeby ożywić 2 edycję "Gwiazdy tańczą na lodzie". Czy będą kolejne? Tego nie wiadomo, ale TVP musiało sobie mocno wziąć do serca uwagi Plotka. I dobrze, bo w końcu każdy z nas chce się bawić, a nie nudzić przed telewizorem.

 

To jednak nie wszystko. Nieoficjalnie już wiadomo, że TVP szuka gwiazd do trzeciej edycji. Czy znajdą się chętni? Tego jeszcze nie wiadomo, ale wiele wskazuje, że program będzie miał nową odsłonę jesienią.