Gosia Andrzejewicz wystąpi na Olimpiadzie

To ci dopiero niespodzianka. Któż mógł przypuszczać, że przebój duetu DJ Remo - Gosia Andrzejewicz spodoba się tak bardzo, że para pojedzie na Olimpiadę. Kto im to zaproponował?

 

Organizatorzy tegorocznych Igrzysk Olimpijskich stwierdzili chyba, że kawałek "You Can Dance" świetnie pasuje do stylistyki otwarcia imprezy, więc poprosili DJ Remo i Gosię Andrzejewicz, aby wykonali utwór na ceremonii otwarcia 8. sierpnia.

 

To ogromny zaszczyt, ale i jednocześnie odpowiedzialność - muszę godnie zaprezentować Polaków, a mój set musi być odpowiedni do rangi wydarzenia Wśród hitów, które planuję zagrać usłyszycie nie tylko moje produkcje, jak You Can Dance, ale także wiele innych polskich produkcji, gdyż to doskonała okazja do promocji naszego kraju i naszych artystów, której nie można zmarnować. - powiedział DJ Remo.

 

Wybór organizatorów jest dość kontrowersyjny, ponieważ w Polsce jest wielu innych artystów, którzy mogliby zaprezentować coś ciekawszego niż klubowy kawałek. Mimo to Kotek i tak jest dumny, że będziemy mieli swojego reprezentanta na Igrzyskach. Oby tylko nie było takiej wtopy jak w przypadku hymnu Edyty Górniak.

 

Co myślicie o tym wyborze?