Michał Wiśniewski straszy gwiazdy swoim filmem

Kto podpadł Michałowi Wiśniewskiemu powinien drżeć. Gwiazdor postanowił zdradzić pikantne tajniki polskiego show-biznesu. Niebawem lider Ich Troje pokaże nakręcony przez siebie film, w którym odkryje całą prawdę o polskim "bagienku" - a przynajmniej tak mówi. O co chodzi?

 

Michał Wiśniewski od kilku dni bawi się z rodziną w Monte Carlo. Ma świetną pogodę i jeszcze lepszy humor. Do kraju, jak dowiedział się Plotek, wróci za tydzień. Jednak wielu osobom, które mu podpadły nie powinno być do śmiechu. Michał zapowiedział, że za niedługi czas chce pokazać fanom wyjątkowy film.

Właśnie zdradzam najświętsze tajniki showbiznesu, własne i z doświadczeń, nagrania audio i video, swoje i nie swoje, however ... czym jest polski show biznes - każdy się dowie - bez ograniczeń. Myślę, że materiały na ten temat zmienią wasz światopogląd na to w czym muszę się ruszachać. jakkolwiek ... i będziecie zadawać sobie odwieczne pytanie: czy musiało do tego dojść ?- napisał Wiśniewski na blogu.

Co dokładnie chce zdradzić Michał? Tego nie wiadomo, ale szykuje się naprawdę wyjątkowy film. A znając lidera Ich Troje to nie rzuca słów na wiatr.

Na razie jest za wcześnie, żebym o tym mówił. Mogę tylko powiedzieć, że to coś wyjątkowego, co zmieni spojrzenie na polski show -biznes - twierdzi Wiśniewski w rozmowie z Plotkiem.

Cóż, trzeba cierpliwie czekać na efekty pracy Michała. Jak łatwo się domyśleć, to może być wyjątkowe wydarzenie. Plotek czeka na film Michała z niecierpliwością.