Doda i Majdan razem czy jednak osobno?

Rozwiedli się kilka miesięcy temu, jednak od jakiegoś czasu plotkuje się, że nadal są razem. Czy Doda i Radek Majdan naprawdę się rozstali? Jak niesie najnowsza plotka, tak i to ostatecznie! Jak twierdzą znajomi piosenkarki bramkarz ponoć wyniósł się z powrotem do rodzinnego Szczecina.

 

Doda i Radek Majdan podobno już na dobre się rozstali. Tak przynajmniej twierdzą ich znajomi. Oboje przestali bywać na salonach, a świadkowie twierdzą, że Majdan wyprowadził się od byłej żony z mieszkania. Radek przeprowadził się do Szczecina, gdzie chce odpocząć i nabrać do wszystkiego dystansu. Czyżby to był już naprawdę koniec burzliwego związku z Dodą?

 

Radka nie ma w stolicy od kilku tygodni. Doda jest całkiem sama. Na szczęście dużo pracuje, ale chyba źle znosi rozstanie z Radziem. Przecież po tak długim czasie trudno się na nowo odleźć w pojedynkę. To musiało jednak tak się skończyć. - opowiada koleżanka Rabczewskiej.

 

Doda nie chce niczego komentować. Plotek też nie będzie się ustosunkowywał, w końcu Doda i Radem mogą nas jeszcze nie raz zaskoczyć!