Skrzynecka zainteresowana "zwisem" Janowskiego

Tego jeszcze w 7 edycji nie było - aż trzy pary otrzymały maksymalne noty od jury! Ale nie o tym. Kasia Skrzynecka zabłysnęła jak nigdy dotąd, gdy powiedziała do Roberta Janowskiego:"Zafascynował mnie Robercie twój zwis... "!
Skrzynecka i "zwis" Oj Kasia, Kasia... Tego jeszcze w 7 edycji nie było - aż trzy pary otrzymały maksymalne noty od jury! Tego jeszcze w 7 edycji nie było - aż trzy pary otrzymały maksymalne noty od jury! Ale nie o tym. Kasia Skrzynecka zabłysnęła jak nigdy dotąd, gdy powiedziała do Roberta Janowskiego: - Zafascynował mnie, Robercie, twój zwis... z balkonu! Magda Walach do perfekcji opanowała tańce standardowe, dlatego nikogo nie zdziwiło to, że aktorka dostała za walca angielskiego aż cztery "dziesiątki". Po raz pierwszy w tej edycji jurorzy przyznali maksymalne noty również Wojtkowi Łozowskiemu, który zatańczył rytmiczną i elegancką rumbę. Mężczyźni w studiu byli zapewne zachwyceni wyglądem partnerki Wojtka, Blanki Winiarskiej, której sukienka więcej odkrywała, niż zakrywała. Duże kontrowersje na różnych forach wywołała również kreacja Anny Bosak. Jeden z internautów napisał nawet: "kto jej zrobił sukienkę z folii na parówki? Robert Janowski postawił w rumbie nie tylko na technikę tańca, ale też na wyraz artystyczny. Wyszło mu to zdecydowanie na dobre, bo publiczność wysłała na niego mnóstwo sms-ów. Tamara Arciuch za swojego walca dostała same "dziesiątki", co zapewne ucieszyło władze stacji TVN. Najmniej punktów od sędziów otrzymał tym razem Mariusz Pudzianowski, z którego Magda Soszyńska starała się wykrzesać choć nutkę romantyzmu. Łukasz Zagrobelny zatańczył znakomitą cha-chę, ale to nie wystarczyło, żeby przejść do następnego odcinka.

 

Magda Walach do perfekcji opanowała tańce standardowe, dlatego nikogo nie zdziwiło to, że aktorka dostała za walca angielskiego aż cztery 10-tki. Po raz pierwszy w tej edycji jurorzy przyznali maksymalne noty również Wojtkowi Łozowskiemu, który zatańczył rytmiczną i elegancką rumbę. Mężczyźni w studiu byli zapewne zachwyceni wyglądem partnerki Wojtka, Blanki Winiarskiej, której sukienka więcej odkrywała niż zakrywała. Duże kontrowersje na różnych forach wywołała również kreacja Anny Bosak. Jeden z internautów napisał nawet - kto jej zrobił sukienkę z folii na parówki?

 

Robert Janowski postawił w rumbie nie tylko na technikę tańca, ale też na wyraz artystyczny. Wyszło mu to zdecydowanie na dobre, bo publiczność wysłała na niego mnóstwo smsów. Tamara Arciuch za swojego walca dostała same 10-tki, co zapewne ucieszyło władze stacji TVN. Najmniej punktów od sędziów otrzymał tym razem Mariusz Pudzianowski, z którego Magda Soszyńska starała się wykrzesać choć nutkę romantyzmu. Łukasz Zagrobelny zatańczył znakomitą cha-chę, ale to nie wystarczyło żeby przejść do następnego odcinka.

 

Łukasz Zagrobelny w

 

Ale bohaterką programu była Kasia Skrzynecka, która po obejrzeniu materiału zapowiadającego występ Roberta Janowskiego, stwierdziła: Zafascynował mnie Robercie twój zwis... z balkonu! Oj Kasia, Kasia...