Reprezentant Rosji na Eurowizję, Dima Bilan, droższy od Rihanny!

Artysta, który będzie reprezentował Rosję na Eurowizji, Dima Bilan zagra koncert w Warszawie. Jednak, aby go posłuchać, trzeba sporo zapłacić. Bilety na koncert Dimy są bowiem bardzo drogie. Za wejście na jego koncert trzeba zapłacić więcej, niż kilka tygodni temu trzeba było zapłacić za bilety na koncert Rihanny w Warszawie!
Dima Bilan, droższy od Rihanny Dima Bilan zagra koncert w Warszawie. Artysta, który będzie reprezentował Rosję na Eurowizji, Dima Bilan zagra koncert w Warszawie. Bilety na jego występ są już wyprzedane, a chętnych było podobno więcej, niż miejsc. Co ciekawe, bilety na koncert Dimy w Warszawie były droższe od biletów na występ Rihanny! Dima Bilan uchodzi w Rosji za największą gwiazdę tamtejszej estrady. Teraz także polska publiczność będzie miała szansę go poznać. Piosenkarz przyjedzie do Warszawy 2 maja na jedyny w Polsce koncert. Jednak bilety na jego recital w stołecznym klubie Palladium kosztują około 220 złotych za miejsce stojące i 450 za miejsce siedzące. To o ponad 200 złotych więcej niż za koncert Rihanny w Warszawie! Dla porównania Plotek się dowiedział, ile trzeba zapłacić, aby w tym samym klubie posłuchać Natalii Kukulskiej. Otóż bilet na jej występ kosztuje 35 złotych. To dopiero jest różnica! Dima brał już udział w Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach w 2006 roku, gdzie z piosenką "Never Let You Go" zajął 2 miejsce. W tym roku artysta został ponownie wybrany do reprezentowania swojego kraju i już 22 maja w Belgradzie zaśpiewa swój nowy utwór "Believe".

 

Dima Bilan uchodzi w Rosji za największą gwiazdę tamtejszej estrady. Teraz także polska publiczność będzie miała szansę go poznać. Piosenkarz przyjedzie do Warszawy 2 maja na jedyny w Polsce koncert. Jednak bilety na jego recital w stołecznym klubie Palladium kosztują około 220 złotych za miejsce stojące i 450 za miejsce siedzące. To o ponad 200 złotych więcej niż za koncert Rihanny w Warszawie! Dla porównania Plotek się dowiedział, ile trzeba zapłacić, aby w tym samym klubie posłuchać Natalii Kukulskiej. Otóż bilet na jej występ kosztuje 35 złotych. To dopier jest różnica!

 

Dima brał już udział w Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach w 2006 roku, gdzie z piosenką "Never Let You Go" zajął 2 miejsce. W tym roku artysta został ponownie wybrany do reprezentowania swojego kraju i już 22 maja w Belgradzie zaśpiewa swój nowy utwór "Believe".

 


Plotek jest bardzo ciekawy reakcji polskiej publiczności na występ Dimy w Warszawie!

 

 

Tym, którzy nie zobaczą Dimy na żywo zostają teledyski...

 

 

Więcej o:
Komentarze (89)
Reprezentant Rosji na Eurowizję, Dima Bilan, droższy od Rihanny!
Zaloguj się
 • anastazia9430

  Oceniono 15 razy 13

  wiecie dwa lata temu po Eurowizji stał się bardzo popularny. szkoda że nie wygrał przez te pokemony ;/ ale i tak jest górą!!! wiecie z tego powodu że stał sie popularny miał gwiezdną chciwość. na całe szczęście już jest wszystko oki i spoxior. wyjść z tego stanu pomógł mu filip kierkorov. on przygotował go do tej Eurowizji!! dima musisz wygrać !!!!!!!!!!!! on jest słodki kochany i piękny the best!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  hmm ja myśle że się jednak opłaca :D Dima jest naprawdę świetny choć porównując go do faceta sprzed 2 lat kiedy zaśpiewał "never let you go" na eurowizji (był uroczy) to myślę że zmienił się bardzo ale nie koniecznie na lepsze ... Teraz jest jakby to ująć ... "wielką gwiazdą"

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Wiadomo że, koncert Dimy był droższy bo on jest lepszy od rihhany

 • anastazia9430

  Oceniono 13 razy 9

  rihaan nie dorasta mu natet do podeszw od bótów!!

 • anastazia9430

  Oceniono 11 razy 9

  rihana ta stara babcia nie dorasta mu do pięt!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  jest świetny..ale jeszcze lepsza jest muzyka-chodzi mi o skrzypce,ktore tu wyraznie dominuja... teledysk tez spoko..pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  On jest świetny:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  on jest cudowny i tyle!!!!! ma piekny glos i ja uwazam ze powinien wygrac obydwie eurowizje

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  jak to nie zna? Na Podlasiu jest popularny od paru dobrych lat. Nie wiecie a pierdzielicie durnoty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX