Łukasz Zagrobelny jest z zawodu listonoszem!Wideo

To nie żart Łukasz Zagrobelny jest z wykształcenia listonoszem! Wokalista ukończył liceum ekonomicze o profilu telekomunikacyjnym, o specjalności eksploatacja pocztowa. Artysta sam nie jest wstanie wyjaśnić dlaczego wybrał taki kierunek!
Zagrobelny listonoszem To nie żart Łukasz Zagrobelny jest z wykształcenia listonoszem! Zagrobelny jest z wykształcenia listonoszem! Wokalista ukończył liceum ekonomiczne o profilu telekomunikacyjnym, o specjalności eksploatacja pocztowa Wokalista ukończył liceum ekonomiczne o profilu telekomunikacyjnym, o specjalności eksploatacja pocztowa. Artysta sam nie jest wstanie wyjaśnić dlaczego wybrał taki kierunek! Niewiele by brakowało, a Poczta Polska byłaby bogatsza o jednego listonosza, a polska scena muzyczna uboższa o utalentowanego wokalistę! Na szczęście Łukasz Zagrobelny nie zdecydował się na pracę w wyuczonym zawodzie listonosza.  I bardzo dobrze, bo kto doceniłby śpiewającego listonosza?! No może tylko sfora psiaków, które są wiernymi fanami każdego pracownika Poczty Polskiej! 

 

Niewiele by brakowało, a Poczta Polska byłaby bogatsza o jednego listonosza, a polska scena muzyczna uboższa o utalentowanego wokalistę! Na szczęście Łukasz Zagrobelny nie zdecydował się na pracę w wyuczonym zawodzie listonosza. I bardzo dobrze, bo kto doceniłby śpiewającego listonosza?! No może tylko sfora psiaków, które są wiernymi fanami każdego pracownika Poczty Polskiej!

 

Zobacz filmik z Łukaszem Zagrobelnym: