Kate Moss najlepiej ubraną kobietą świata?

Moda to bardzo subiektywna sprawa. To, co jednym podoba się bardzo, u innych może wywoływać oburzenie i uczucie mdłości. Dlatego trudno określić, która kobieta ma najciekawszy styl. Magazyn Glamour twierdzi, że w ostatnim roku najbardziej inspirująca była Kate Moss. Zobaczcie, kto jeszcze znalazł się na liście 10 najlepiej ubranych kobiet.

 

Kate Moss ma bardzo specyficzny styl. Kotkowi osobiście się podoba i chyba paru milionom dziewczyna na całym świecie również. To właśnie dzięki Kate Moss mamy w sklepach rurki, kamizelki i balerinki. Gdyby nie ona, to kto wie...

 

 

Drugie miejsce w rankingu Glamour zajęła Sienna Miller, którą bardzo często oskarża się o kopiowanie Kate. No cóż... jest w tym trochę prawdy.

 

 

Trzecie pozycja w rankingu przypadła Scarlett Johannson. Kotek raczej nie lubi jej stylu, bo dziewczyna jest młoda, a pozuje na dużo starszą. A po co? Na czwartym miejscu znalazła się Rachel Bilson.

 

 

 

Czwarta i piąta pozycja przypadła w udziale Jennifer Aniston i Alexie Chung. Jenny reprezentuje styl "dziewczyny z sąsiedztwa" z lekką nutką elegancji. Alexa Chung preferuje styl raczej nowoczesny i... fajnie jej to wychodzi.

 

 

Miejsce szóste i siódme zajęły odpowiednio filigranowa Reese Witherspoon i przyszła mama Jessica Alba. Tłumaczenie jest zbędne w tym przypadku - szykowna elegancja na specjalne okazje i młodzieńczy styl na co dzień.

 

 

Jako ostatnie zostały wyróżnione Keira Knightley, która zajęła dziewiąte miejsce, oraz Victoria Beckham kończy zestawienie na dziesiątej pozycji.

 

 

Za najgorzej ubraną została uznana Britney Spears, a zaraz z nią uplasowała się Amy Winehouse. Komentarz zbędny! ;)

 

 

 

Który styl podoba Wam się najbardziej, a który najmniej? Czy Kate Moss zasługuje na miano najlepiej ubranej?