Doda do Olejnik: nie jestem małpą w cyrku

To było ostre starcie. Najwyraźniej Monika Olejnik nie przepada za Dodą i vice versa. W dzisiejszej "Kropce nad I" Olejnik prowokowała Dodę, a ta nie pozostawała jej dłużna. Nie dała się sparodiować i nie zrobiła nic niespodziewanego, bo "nie jest małpą w cyrku". Gdyby nie Krzysztof Zanussi pewnie obie panie pewnie "wzięłyby się za włosy".

 

Od początku dzisiejszej "Kropce nad I" widać było, że Monika Olejnik ma jeden cel: zaatakować i ośmieszyć Dodę . Mimo, że miało być o najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego z gościnnym występem Dody pt. "Serce na dłoni", dziennikarka sprytnie przecinała rozmowę pytając Rabczewską o ostatnie sensacje z jej życia, m.in. o odwiedziny ganstera w więzieniu . Doda nie chciała wdawać się w szczegóły, stwierdziła tylko:

Ty też wiele błędów popełniłaś.

A poproszona przez Olejnik o zrobienie czegoś spontanicznego, Dorota odparowała:

Nie jestem małpą w cyrku. Jak się na wódce spotkamy to pokażę ci kilka sztuczek. Na twoje skinienie nie będę robić czegoś, na co nie mam ochoty. Zapraszam na koncert

Olejnik zrobiła też Dodzie sprawdzian ze znajomości polityki. Przy okazji pytania - kto częściej od Dody pojawiał się w zeszłym roku na okładkach gazet (Jarosław Kaczyński - od red.), dziennikarka wypytała Rabczewską jaki premier wtedy rządził. Doda nie dała "się złapać".

 

Całą sytuącję łagodził Krzysztof Zanussi, który na każdym kroku podkreślał, że Doda wypadła w filmie wspaniale i szanuje ją za to, że jest profesjonalną artystką. Doda też nie szczędziła reżyserowi komplementów.

Jest między nami chemia. Takiemu człowiekowi jak pan Krzysztof się nie odmawia.

Doda odkryła też czego najbardziej się boi:

Najgorsze, co może mnie spotkać, to obojętność i brak zainteresowania. Obojętne co mówią, ważne aby mówili.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (155)
Doda do Olejnik: nie jestem małpą w cyrku
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Doda wciągnęła Panią Olejnik nosem. Pani Olejnik zazwyczaj ostra jak żyletka, tym razem miękka jak plastelina... . Szkoda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Pomijajac wszystko, kazdy moze dodac swoj komentarz, ale ludzie ktorzy wyrazaja sie czasami w okrutnie wulgarny sposob nie powinni nikogo oceniac. Ludzie! Troche kultury! Co to za Narod ktory w taki sposob komentuje cokolwiek i jeszcze ma satysfakcje, ze inni to czytaja? Litosci!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Olejnik łuuuuuuuuuuuuuuuu dała ciała łuuuuuuuuuuuuuuuuuu...Dorotka fajna babka ..i tak ma być!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Doda jesteś SUPERRR!!!!!!!:D:D:D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  alez ta Dorota jest glupiutka...nie wazne dla niej,co o niej mowia?!byle mowili...zalosne.Pani Olejnik powinna sie bardziej szanowac...nie zapraszac byle kogo do programu!!!

 • Gość: Gość

  0

  Przestańcie zwracać na nią uwagę to zrobicie jej większą krzywdę

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  Doda to tapeciara ma za dużo sylikonu w oczach i na cyckach. ma morde jak snajper. a jednak ma zawalisty głos. ale gra słodką idiotke,,,,,

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Najlepiej plotku wejdź w D... wszystkim gwiazdkom.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  Doda jest jedyna malpa w cyrku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX