Kotek ma już faworytów You Can Dance

Za nami pierwszy odcinek You Can Dance na żywo. Oglądało się bardzo miło, bo trzeba przyznać, że 16 uczestników prezentuje możliwości na naprawdę wysokim poziomie! Kotek ma już swoich faworytów!

 

Gieorgij Puchalski wyróżniał się już od eliminacji. Tańczy świetnie, a do tego jest niesamowicie skromnym chłopakiem, który z tańca czerpie pozytywną energię i umie nią zarażać innych. Poza tym, Gieorgij jako jeden z dwójki tancerzy, którzy dostali się już do finałów, zaryzykował swój dalszy udział w programie You Can Dance tylko po to, by wziąć udział w warsztatach znanego choreografa. To się nazywa dobra postawa!

 

 

Choć Gieorgij Puchalski występował wczoraj jako ostatni, to zdobył najwięcej głosów od widzów. Ogólnie głosy Kotka pokryły się wczoraj z głosami widzów, bo drugą faworytką Kotka jest przesympatyczna Żaneta Majcher. Tańczy lekko i ciekawie, a do tego jej uroczy uśmiech nawet na chwilę nie schodzi z ust! Po prostu urocza dziewczyna!

 

 

Z programu nikt nie odpadł - to nas czeka dopiero od przyszłego tygodnia, ale wiadomo, że Żaneta i Gieorgij na pewno zostaną uchronieni przed odpadnięciem. Niestety nikt nie może ich ochronić przed surowymi komentarzami jury, ale Kotek ma nadzieję, że Michał Piróg będzie miał równie dobry humor jak wczoraj!

 

A jakich Wy macie faworytów?