Ania Mucha nie zagra w "M jak milość"?

Ania Mucha nie zagra na razie w "M jak miłość" . Scenarzyści serialu proponują aktorce powrót, ale ona zdecydowanie odmawia.

 

Ilona Łepkowska jest zmęczona spekulacjami wokół powrotu do "M jak miłość" Ani Muchy. Ceniona scenarzystka przyznaje, że prowadzone są rozmowy z aktorką na temat jej powrotu do serialu, ale Mucha ma inne plany i zdecydowanie odmawia.

Rzeczywiście pisaliśmy e-maile do Ani Muchy z pytaniem, czy pojawi się w Polsce w okolicach Wielkanocy. Ania odpisała, że nie, bo w USA trwa rok akademicki. Chcieliśmy, żeby zagrała w kilku scenach przy okazji wizyty w Polsce. Ale nie udało się. Nie oznacza to jednak, że aktorka nie wróci do serialu. Tego nie wiemy, tak naprawdę to wie to tylko Ania. Bo może np. wyjdzie w USA za milionera, albo rozpocznie tam karierę. Trudno powiedzieć, jak potoczy się życie. Dlatego, nie znamy odpowiedzi na to pytanie - komentuje Ilona Łepkowska w rozmowie z Plotkiem.

Mucha zabrała się poważnie za naukę aktorstwa. Aktorka nie chce się teraz odrywać od swych studiów. I bardzo dobrze, bo w końcu do "M jak miłość" może wrócić, kiedy będzie chciała. Jak widać Ilona Łepkowska daje swoim podopiecznym wolną rękę i cierpliwie czeka!